fbpx
A password will be e-mailed to you.

Polskie gwiazdy bardzo chętnie angażują się w akcję społeczną ?Ja, Motocyklista?, która ma na celu pokazanie prawdziwego oblicza motocyklistów.

Już dziś odbędzie się kolejna sesja zdjęciowa związana z tą inicjatywą. Lista celebrytów, którzy przyłączyli się do akcji zorganizowanej przez Fundację Jednym Śladem i Torres art, jest naprawdę imponująca. Do tej pory przed obiektywem aparatu fotograficznego stanęli m.in.: Marek Siudym, Weronika Marczuk, Paweł Płuska, Andrzej Młynarczyk, Przemysław Cyprjański, Maciej Kurzajewski, Klaudia Carlos, Przemysław Saleta, Andrzej Grabarczyk, Wiesław Tupaczewski oraz Michał i Odeta Figurscy.

W sumie w kampanii ”Ja, Motocyklista„ wzięło udział już ponad dwustu motocyklistów z całej Polski. Wśród nich znaleźli się ludzie wykonujący najróżniejsze zawody. Na zdjęciach możemy zobaczyć pielęgniarkę, ratownika medycznego, strażaka, chirurga czy sprzedawcę warzyw. Organizatorzy akcji za główny cel postawili sobie poprawę wizerunku motocyklistów w oczach naszego społeczeństwa. Przez zestawienie dwóch zdjęć motocyklisty w pełnym stroju do jazdy i zwykłym, codziennym ubraniu, organizatorzy akcji chcą w prosty, a zarazem wymowny sposób pokazać, że motocyklistą może być każdy z nas. Począwszy od piekarza, u którego kupujemy poranne bułki, przez lekarza, po hydraulika.

Podczas dzisiejszej sesji, do akcji dołączą kolejne polskie gwiazdy: Sidney Polak, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Kamil Durczok, Hubert Urbański, Beata Sadowska, Bogusław Wołoszański oraz Jarosław Kulczycki.

Twórcy akcji ”Ja, Motocyklista„ tak mówią o całym projekcie: Ważne jest, aby zwrócić uwagę na zagrożenia, które niesie ze sobą obecny, negatywny sposób postrzegania motocyklistów. Akcja ma zmienić odbiór motocyklisty jako osoby jeżdżącej niebezpiecznie i pokazać, że pod kaskiem może kryć się twarz osoby, którą znamy, szanujemy, lubimy. Lekarz, prawnik, czy ksiądz – właściwie każda osoba.

Finałem kampanii ”Ja, motocyklista„ będzie wystawa fotograficzna, która odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2012 roku w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE

W słońcu Miami

Nowy Tiger Explorer w naszych rękach!

KOMENTARZE