fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ian Hutchinson po raz kolejny na najwyższym miejscu podium!

Hutchy najwyraźniej zapomniał już o kontuzji. Na trzy rozegrane wyścigi w każdym stawał na podium. W pierwszym (Superbike) na drugim miejscu, a w dwóch kolejnych finiszował na pierwszej lokacie. Jest to też jego dziesiąte zwycięstwo w karierze na Isle of Man TT.

Na początku wydało się, że tym razem to Michael Dunlop będzie triumfatorem. kierowca bardzo chciał udowodnić, ze zmiana motocykla z Yamahy na BMW w ostatniej chwili byłą słuszna. Nie był w stanie jednak dotrzymać tempa Iannowi. Bardzo szybki pit stop w wykonaniu ekipy Kawasaki oraz doskonała jazda Hutchinsona przełożyły się na kolejny sukces.

Michael Dunlop musiał tym razem zadowolić się drugim miejscem na podium. Pudło dopełnił Lee Johston, który do ostatniego monentu walczył z Jamesem Hillerem.

Mało brakowało, a Guy Martin zgarnął by miejsce na pudle, ale niestety miał pecha na pit stopie. Tym razem nie przekroczył dozwolonej prędkości, ale jego motocykl nie chciał odpalić. To zaowocowało dużą startą czasu i ostatecznie dopiero siódmym miejscem.

Wyniki RL360 Superstock TT (top 10):

KOMENTARZE