fbpx
A password will be e-mailed to you.

Koniec oczekiwania. Ducati Scrambler nareszcie opuścił żółty kontener i znalazł się w pełni świateł na targach Intermot w Kolonii.

Nowy Ducati Scrambler promowany jest zabawną animacją „Franco and Elvira Story”, nawiązującą do Scramblera, którego Ducati produkowało ponad 30 lat temu, i do reklam, w których wzięli udział pracownicy firmy – kierowca testowy Franco i pracownica biurowa Elvira.


REKLAMA

Dotychczas nowy Scrambler był pilnie strzeżony i pokazywany najpierw pracownikom firmy, potem tylko uczestnikom World Ducati Week, gdzie przy wejściu do kontenera trzeba było oddać w depozyt wszystko, co służy do rejestracji obrazu. Teraz wreszcie możemy już go zaprezentować i to od razu w kilku wersjach.

Ambicją Ducati było bowiem stworzenie motocykla, który zaspokajałby potrzeby i oczekiwania różnych klientów.

Fot. Ducati

Dlatego oprócz wersji „podstawowej” nazwanej Scrambler Icon mamy do wyboru trzy inne:

Fot. Ducati

Urban Enduro z zielonym malowaniem, dla entuzjastów stylu enduro, gotowy zarówno do jazdy po mieście, jak i po podmiejskich drogach gruntowych;

Fot. Ducati


REKLAMAREKLAMA


Full Throttle przeznaczony dla tych, którzy lubią się ścigać i chcą wycisnąć z motocykla „ile fabryka dała”;

Fot. Ducati

i wreszcie Classic, który ma się spodobać motocyklistom ceniącym szczegóły i wygląd najbardziej nawiązujące do lat 70. ubiegłego wieku (kiedy produkowano poprzedniego Scramblera), a jednocześnie chcącym jeździć nowoczesną, komfortową maszyną.

Jednak Ducati bardzo mocno podkreśla, że nowy Scrambler nie jest motocyklem w stylu retro, lecz tylko nawiązuje do modelu sprzed trzydziestu lat.

Ducati Scrambler napędzany jest dwucylindrowym silnikiem widlastym o pojemności 803 ccm. Ta jednostka generuje 75 KM przy 8250 obr./min., a maksymalny moment obrotowy 68 Nm uzyskuje już przy 5750 obrotach.

Wszystkie wersje Scramblera mają być znakomitą podstawą do indywidualnych przeróbek. Ducati zapowiada, że już wkrótce zaoferuje szeroką gamę akcesoriów.

KOMENTARZE

REKLAMA