fbpx

Interkom motocyklowy potrafi być zbawieniem podczas długich wypraw jak i weekendowych wycieczek. Dzięki tym urządzeniom możemy dowiedzieć się co słychać u pasażera czy u kolegi na innym motocyklu i przede wszystkim zrobić to, na co często brakuje czasu – odbyć przyjemną rozmowę z towarzyszem podróży lub po prostu posłuchać muzyki!

Posiadanie interkomu motocyklowego to bardzo dobry pomysł, tym bardziej kiedy ten dostępny jest w tak przystępnych warunkach cenowych. Zestaw CARDO Freecom 1+ Duo (czyli zestaw dla dwóch osób – pasażer/kierowca) jest dostępny w mega promocji za jedyne 899 zł! (standardowa cena to 1169 zł!)
A to oznacza, że możesz już teraz kupić interkom Cardo za 449 zł na jeden kask – brzmi to naprawdę nieźle!

Freecom 1+. Dla Ciebie i pasażera

Freecom 1+ to jeden z najbardziej dopracowanych produktów na rynku, którego zadaniem jest obsługa rozmów między kierowcą oraz jego pasażerem za pomocą komunikacji Bluetooth 4.1! Sprzęt charakteryzuje się całkowitą wodoodpornością i świetną jakością dźwięku. Poza tym, dzięki doskonałemu systemowi zarządzania energią oraz wytrzymałej baterii Freecom 1+ wytrzyma nawet do 13 godzin rozmów. Świetną sprawą jest również możliwości odsłuchu dwóch źródeł dźwięku: możesz słuchać swojej ulubionej muzyki oraz odbierać komunikaty dźwiękowe z Twojej nawigacji!
 
Urządzenie Freecom 1+ możesz sparować z telefonem i oddać się rozmowom z pasażerem lub wspólnym słuchaniem muzyki – dzięki szerokim możliwościom Cardo, możesz udostępniać muzykę do obu urządzeń! Poza tym sama obsługa interkomów jest banalnie prosta, tym bardziej, że możesz nimi sterować za pomocą praktycznej aplikacji Cardo Connect.

Co z aerodynamiką?

Cardo Freecom 1 duo+

Producent tak skonstruował urządzenie, że element sterujący (montowany na zewnątrz kasku) praktycznie nie zaburza aerodynamiki kasku i nie przeszkadza w trakcie jazdy. Centralka Cardo Freecom 1+ ma zaledwie 16 mm grubości, dzięki czemu jej obecność jest praktycznie niewyczuwalna. Z kolei głośniki już takie małe nie są – mają 40 mm średnicy! To dobrze, dzięki temu jakość dźwięku jest jeszcze lepsza.
 
Poza tym Freecom 1+, jest całkowicie odporny na działanie warunków atmosferycznych, a to wszystko dzięki  klasie szczelności IP67.
Na koniec pozostawiliśmy deser: Cardo samo reguluje głośność – oczywiście kierowca może zrobić ciszej lub głośniej, ale w przypadku kiedy zjeżdżasz z trasy i zatrzymujesz się na skrzyżowaniu nie musisz szybko wyciszać muzyki, a potem podgłaśniać w trakcie jazdy. Cardo zrobi to za Ciebie!
 
Nie czekaj już dłużej i udaj się do punktu sprzedaży Cardo. Oferta obowiązuje tylko do końca czerwca!
 
A jeśli masz już jeden interkom i chciałbyś po prostu kupić drugi dla pasażera, to spokojnie – Cardo bez większych problemów sparujesz z urządzeniami innych producentów*
 

*Sprawdź w sklepie czy na pewno inne urządzenia nie mają ograniczeń, dotyczących parowania.

 
 
 
KOMENTARZE