fbpx

Na rozpoczęcie sezonu motocyklowego, już w sobotę 22 kwietnia 2023 roku Inter Motors zaprasza do wszystkich swoich sklepów w Warszawie, przygotowując na ten jeden dzień rabaty aż do 25%! Nie może tam Was zabraknąć!

Inter Motors to pierwsza i największa sieć sklepów motocyklowych w Polsce. Kilkanaście lat pracy nad marką zaowocowało wieloma sukcesami i przełożyło się na zaufanie tysięcy klientów. Salony pod szyldem Inter Motors specjalizują się w sprzedaży odzieży, kasków, części i akcesoriów motocyklowych, propagują ponadto kulturę motocyklową i bezpieczeństwo na drodze.

Miło zaskoczyć może też duży wybór odzieży casualowej, jak t-shirty czy koszule. W ofercie są również wszelkiego rodzaju akcesoria do motocykla – np. pokrowce, zabezpieczenia antykradzieżowe, kufry czy podgrzewane manetki. Oprócz ubrań i akcesoriów dostępne są w Inter Motors m.in. opony, oleje oraz części motocyklowe.

Majówka z Inter Motors Warszawa – gdzie i kiedy?

Sobota, 22 kwietnia 2023 roku

  • Inter Motors Warszawa Modlińska (godz. 10-14) – Modlińska 258, 03-152 Warszawa
  • Inter Motors Warszawa Powsińska (godz. 8-14) – Powsińska 64, 02-903 Warszawa
  • Inter Motors Warszawa Wesoła (godz. 10-17) – Trakt Brzeski 35, 05-077 Warszawa
  • Inter Motors Warszawa Giewont (godz. 10-17) – Giewont 21, 02-829 Warszawa
  • Inter Motors Warszawa Galeria Młociny (godz. 10-22) – Zgrupowania AK „Kampinos” 15, 01-943 Warszawa

W każdej placówce Inter Motors doświadczony, dysponujący szeroką wiedzą zespół sprzedawców skutecznie pomaga i doradza w zakupie, dobierając produkty spełniające wszystkie oczekiwania klienta. Sklepy tej sieci wnoszą nową jakość w wyborze produktów dla motocyklistów.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na profilu Inter Motors na Facebooku.

KOMENTARZE