fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dopiski „Sixty” w Indianie oznaczają jedno – model lżejszy, mniejszy i tańszy. W tym roku do oferty dołącza Indian Scout Bobber Sixty.

Indian Scout Bobber Sixty to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. „Mały” Bobber jest o kilkanaście tysięcy tańszy od większego modelu, a co za tym idzie bardziej dostępny dla fanów surowego stylu. Obecnie w ofercie znajdują się dwa „Sixty” – Scout i Scout Bobber. Obydwa to technologicznie bliźniacze rozwiązania, z 78-konną jednostką napędową o pojemności 999 ccm i 5-biegową skrzynią biegów. Warto dodać, że Bobber w mniejszej wersji jest o 10 kg lżejszy od modelu z silnikiem 1133 ccm. 

Surowy styl, z podciętymi błotnikami i czarnymi elementami wykończenia w miejscu chromowanych, przypadnie do gustu bobberowym purystom. Oczywiście Bobber Sixty jest jednoosobowy, z niskim, dobrze wyglądającym siedziskiem.

W Polsce motocykl oferowany jest w kolorze Thunder Black, z ABS-em w standardzie. Cena na stronie importera od 51 900 zł, czyli kilkanaście tysięcy mniej niż duży Bobber i 1000 zł więcej od Scouta Sixty. 

Więcej o motocyklach Indian w Polsce do przeczytania na stronie Indian Poland.

Indian Scout Bobber Sixty 2020: Zdjęcia

KOMENTARZE