fbpx
A password will be e-mailed to you.

W konkursie głównym, czyli Freestyle Motocrossie Polskę reprezentować będą: Jasiek Kaszuba, Darek Kłopot, Piotr Potaczało, Rafał Biały, Damian Czudak oraz urzędujący Mistrz Polski – Artur Puzio. Z Czech przyjadą dobrze znani polskiej publiczności: Zdenek Fusek i Frantisek Maca. Na quadach latać będą Maciej i Patryk Siekaj. Blessed Brothers po raz kolejny udowodnią, że czterokołowce również […]

W konkursie głównym, czyli Freestyle Motocrossie Polskę reprezentować będą: Jasiek Kaszuba, Darek Kłopot, Piotr Potaczało, Rafał Biały, Damian Czudak oraz urzędujący Mistrz Polski – Artur Puzio. Z Czech przyjadą dobrze znani polskiej publiczności: Zdenek Fusek i Frantisek Maca.

Na quadach latać będą Maciej i Patryk Siekaj. Blessed Brothers po raz kolejny udowodnią, że czterokołowce również świetnie nadają się do skoków z rampy. Freestyle na mini bike’u zaprezentuje Czech – Jakub Hrabal.

Na ziemi natomiast widzowie zobaczą Speedway, Quad Speedway, Drifting, niesamowitego Monster Trucka oraz najmłodszych adeptów motocrossu w wieku od 6 do 8 lat.

Żużel reprezentować będą zawodnicy Unibaxu Toruń: Wojciech Gołost, Patryk Sikora, Dawid Krzyżanowski i Tomasz Przywieczerski. Można się spodziewać, że występując na swoim torze riderzy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się w prestiżowym wyścigu z quadem i samochodem. Czy podobnie jak w zeszłym roku zawodnik na motocyklu nie da szans rywalom? Przekonamy się już niedługo.

W konkurencji Quad Speedway wystąpią Tomasz Rochmankowski, Włodzimierz Lisiecki, Dawid Hoffman, Łukasz Eliasz, a rezerwę stanowić będą  Adam Skrzypnik i Michał Kraszewski.

Najmłodsi bohaterowie wieczoru: Sajmon, Bartek Popielnicki, Olaf Włodarczak, Kuba Kowalski, Dawid Drelich, Hubert Urbański  i Szymon Kłopot dadzą pokaz swoich, wcale nie małych, mimo młodego wieku, umiejętności motocrossowych.

W samochodzie driftowym zobaczymy natomiast Wicemistrza Polski w drifcie – Jakuba Skomoruchę, który toruński owal pokonywać będzie swoim kultowym Skylinem R34 GTR. Natomiast za kierownicą niesamowitego Monster Trucka – Raging Bulla zasiądzie Vesa Kivimaki z Finlandii. Zadanie przed Vesą trudne, ponieważ jednym z wyzwań, jakie sobie postawił będzie skok nad autobusem. Jeśli chcecie się przekonać, czy uda mu się ta sztuka, koniecznie musicie wybrać się do Motoareny 25 maja.

Brzmi dobrze? A to jeszcze nie wszyscy zawodnicy, którzy wystąpią podczas pierwszego przystanku Rockstar Skillz Up.  Niezależnie czy w powietrzu, czy na ziemi jedno jest pewne – będzie się działo!

Początek Pit Party, podczas którego będzie można spotkać się „oko w oko” z wszystkimi bohaterami wieczoru, o godzinie 16.00. Inauguracyjna runda wystartuje natomiast o godzinie 17.00.

Do 24 maja w galerii Copernicus w Toruniu, znajduje się specjalne stoisko promocyjne Rockstar Energy Drink Skillz Up. Dla wszystkich odwiedzających przygotowany jest motocykl, na którym każdy chętny może zrobić sobie zdjęcie w trakcie jednego z najtrudniejszych tricków – Backflipa. Dodatkowo codziennie szansa na wygranie podwójnych zaproszeń na inauguracyjną rundę Rockstar Skillz Up na Motoarenie.

Bilety, w cenach od 29 PLN, jeszcze są dostępne! Do nabycia na Eventim.pl, w salonach sieci Empik oraz w kasach Motoareny w piątek i w sobotę przed imprezą.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie klikając Rockstar Skillz Up Polish Open.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów