fbpx
A password will be e-mailed to you.

27.06.2020, godzina 12.00. Zapiszcie sobie ten termin w kalendarzu, ponieważ tego dni wraz z ekipą Liberatora zapraszamy Was na ul.Górczewską 30 do Salonu Liberator Harley-Davidson na „IMIENINY ANI – ANI Wasze Ani Nasze”, ale będzie to okazja do spędzenia wspólnie soboty w imprezowym klimacie!

Czeka na Was cały dzień atrakcji, niespodzianek i przede wszystkim pysznego jedzenia które zapewni  Whiskey In The Jar Warszawa.

Na wszystkich w godzinach 12.00-18.00 czekają spore atrakcje :

– PROMOCJE na odzież do -60%
– Jazdy testowe motocyklami Harley-Davidson
– Będziecie mieli okazję przetestować – Fat Bob’a, Fat Boy’a, Low Rider’s oraz rewolucyjny motocykl Elektryczyny LIVEWIRE!
– Spotkanie z Ekipą Świata Motocykli
– Konkursy z cennymi nagrodami
– Główna nagroda o wartości 4000 zł
– Muzykę i niesamowitą zabawę
– Wszyscy którzy zdecydują się na zakup i wpłatę zadatku na nowy motocykl (z tych maszyn które są dostępne w salonie) otrzymają specjalne oferty finansowania od ING Lease.
– O 18.00 zamykamy salon stawiamy skrzynkę Jack’a i bawimy się z Wami do białego rana.

Datki zebrane z jazd testowych zostaną przekazane na pomoc i odbudowę warsztatu Erwina Gorczycy. Z dymem poszły unikalne motocykle, cała masa sprzętu, narzędzia, części i wreszcie marzenia oraz tysiące godzin ciężkiej pracy. Odbudowa tego miejsca nie będzie łatwa, ale mamy nadzieję, że uda się nam wspólnie pomóc! Apelujemy o udostępnianie tego posta i w miarę możliwości wspieranie zbiórki, którą znajdziecie pod linkiem: https://zrzutka.pl/cz7747

POŻAR W ODRZYKONIU. STAŁA SIĘ RZECZ TRAGICZNA… [PROSIMY O POMOC!]

 

KOMENTARZE