fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Łodzi w najbliższą sobotę 20 kwietnia odbędą się pokazy jazdy ekstremalnej motocyklami sportowymi i samochodami.

Wyczyny, które zaprezentują zawodnicy biorący udział w tym wydarzeniu, podniosą poziom adrenaliny nawet u najbardziej wymagających widzów.

Podczas imprezy wystąpi czołówka polskich stunterów, a wśród nich m.in. Wheelieholix Triumph Polska, czyli Piotr ”Fragment„ Frąckiewicz i Wojciech ”Beku„ Kozioł, od ubiegłego roku oficjalny team marki Triumph, Marcin ”Shaft„ Kunicki, Frantic Riders Squad z Zamościa, Dawid ”Marchewa„ Marchewka, Piotr ”Kaban„ Piotrowski, Jacek ”Jaco„ Niemiec, Dominik ”Domel„ Płonka, Krystian ”Kocur„ Jóźwiak czy Kamil Gryzio.

Pokazy odbędą się na Motodromie w Łodzi przy ul. Drewnowskiej 147. Początek imprezy w sobotę o 12. Pierwszy pokaz motocyklowy przewidziano na 12.45. Motocyklistów i widzów czeka też wiele innych atrakcji, wśród nich m.in. prezentacja 20 kandydatek do tytułu Miss Polski i konkurs z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów imprezy. Killing the Streets zakończy się ok. godz. 18. Dla wszystkich wstęp wolny.

Podczas imprezy zostanie zorganizowana zbiórka krwi dla osób, które tego najbardziej potrzebują, a także zbiórka pokarmu na rzecz schroniska dla zwierząt Medor w Zgierzu.

Ale to jeszcze nie koniec łódzkiego otwarcia sezonu motocyklowego. O 21.00 w klubie Pomarańcza przy Al. Piłsudskiego 14 rozpocznie się afterparty, które potrwa do białego rana. Osoby z dowodem rejestracyjnym motocykla wchodzą za darmo. Pozostali uczestnicy zabawy też nie zbankrutują.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów