fbpx
A password will be e-mailed to you.

I’M Supermoto Castrol Cup, czyli amatorskie zawody na motocyklach typu „pitbike” pod firmowymi salonami z finałem w zawodach w Mistrzostwach i Pucharze Polski Supermoto powered by I’M Inter Motors bez wątpienia cieszą się dużym zainteresowaniem.

 Dwie pierwsze edycje w Warszawie i Katowicach przyciągnęły nie tylko miłośników pitbike’ów, ale również osoby, które pierwszy raz spróbowały jazdy na tym małym, ale jakże zwinnym sprzęcie.

Udział może wziąć każdy!

Szczególnie cieszy udział motocyklistek, które udowadniają, że warto próbować nowych rzeczy – zwłaszcza w bezpiecznych warunkach pod okiem instruktora.
Zabawa jest przednia i mogą wziąć w niej udział wszyscy, a klienci I’M Inter Motors zdobywają bonusy w postaci sekund odejmowanych od czasu przejazdu.

Szczegóły akcji

Nad bezpieczeństwem uczestników na każdych zawodach czuwają ratownicy medyczni i dla wszystkich odwiedzających czeka bezpłatny grill i zimne napoje.

Zapraszamy na kolejne edycje:
6 lipca – I’M Inter Motors Rzeszów, ul. Rzecha 5
20 lipca – I’M Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 35

Wszystkich fanów motocyklowej adrenaliny zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń na adres: [email protected], lub do zapisywania się na miejscu!

Czeka na Was profesjonalna i przyjacielska ekipa, luźna atmosfera i przednia zabawa.
Pamiętajcie o zabraniu kasku, butów i odzieży motocyklowej. Nawet podczas największych upałów nie jeździmy na zdrapkę!

Organizatorzy wydarzenia:

I’M Inter Motors i KLUB MOTOROWY SUPERMOTO POLAND

KOMENTARZE