fbpx
A password will be e-mailed to you.

W imieniu Stowarzyszenia Mx Czerniejew, Klubu Motorowego X Racing oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Skórcu,  serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i amatorów na zawody do Czerniejewa, gdzie pod honorowym patronatem wójta gminy Skórzec, pana Jerzego Długosza  odbędzie się III i IV runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross Country. Będzie to nowa miejscówka w tym cyklu zawodów, więc organizatorzy postarali się, aby zawodnicy mieli jak największą frajdę ze ścigania, a kibice mieli okazję obejrzeć wspaniałe widowisko.

Dwie rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Cross Country w Czerniejewie odbędą się w dniach 11-12 czerwca 202 roku. To pierwsza od wielu lat tak duża impreza motoryzacyjna w regionie siedleckim.

Siedmiokilometrowa trasa zawodów poprowadzona będzie po torze motocrossowym MX Czerniejew, który wyróżnia się zróżnicowanym w wysokości terenem o twardym podłożu. Dodatkowo trasa będzie przebiegała przez pobliskie wyrobiska ziemi o podłożu piaskowo-żwirowym oraz przez las. Każdy znajdzie więc coś dla siebie! To świetna okazja, aby wziąć udział w tak prestiżowych zawodach.

Mapka z dojazdem dla startujących oraz kibiców zostanie opublikowana na stronie wydarzenia. Na miejscu będzie można zakupić smaczne swojskie jedzenie, które przygotuje lokalne Koło Gospodyń Wiejskich, do dyspozycji wszystkich będzie również bar. W trakcie zawodów zaplanowane zostały także występy i koncerty na scenie, która będzie stała przy padoku. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.

Zapisać się można poprzez stronę www.zgloszenia.pzm.pl a także na miejscu w dniu zawodów. Ponadto koniecznie zajrzyjcie do regulaminu uzupełniającego, harmonogramu zawodów i na stronę wydarzenia na Facebooku

 

KOMENTARZE