fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pojedynek na asfalcie zaczyna nabierać rozpędu. Zawodnicy spotkają się podczas II rundy zmagań w wersji SM na toruńskim torze Awix Racing Arena. Zapowiada się piękne ściganie i wyśmienita zabawa.

A to z całą pewnością możemy stwierdzić po pierwszej rundzie, która niespełna dwa tygodnie temu rozegrała się w sąsiedniej Bydgoszczy. Blisko sześćdziesięciu zawodników rywalizowało tam o pierwsze punkty w klasyfikacji Pucharu Polski.

– mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń, organizator zawodów.

Nowe Zasady! Licencja Pit Bike od ósmego roku życia!

Toruński obiekt to jeden z ciekawszych torów na których ścigają się zawodnicy pit bike. Awix Racing Arena znajdująca się po sąsiedzku z najnowocześniejszym na świecie torem żużlowym: Motoareną Toruń, stanie się areną rozgrywek pit bike na najwyższym poziomie.

Pit Bike

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy już od godz. 13:00 kiedy do startu wyjadą zawodnicy pierwszej klasy: Stock 90. Całe zawody będą relacjonowane na żywo za pośrednictwem kanału You Tube. Sytuacje na torze komentować będzie Marek Szkopek.

– przekonuje trener toruńskiego klubu.

Przypominamy, że od tego sezonu został obniżony wiek zawodniczy i licencje pit bike można zdobyć już od 8 roku życia. Młodsze dzieci startują w formie jazd pokazowych. Minimalny wiek to sześć lat.

– mówi Łukasz Chorzępa, z Polskiego Związku Motorowego.

szczegóły:

Puchar Polski Pit Bike SM 2018
Runda II, Toruń
3.06.2018, godz. 13:00 Awix Racing Arena
Wstęp dla publiczności wolny
Informacje [email protected]
Zgłoszenia:

KOMENTARZE