fbpx
A password will be e-mailed to you.

Husqvarna potwierdziła już że model Vitpilen 401, który do tej pory był tylko konceptem, w 2017 roku wejdzie do produkcji. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że od razu planowana jest również wersja Vitpilen 125.

Nie jest to tak bardzo zaskakująca wiadomość jakby się wydawało. KTM ma przecież w swojej ofercie motocykle o pojemności 390, na którym zresztą opiera się Vitpilen 401, jak i 125 czy 200 ccm. Nie ma zatem przeszkód by także Husqvarna weszła w ten segment maszyn. Szczególnie, że dzięki nowym przepisom w Unii Europejskiej małe motocykle stały się szalenie popularne, a na naszym rynku stanowią wręcz większość sprzedawanych jednośladów.


REKLAMA

Podobnie jak Pomarańczowi także Husqvarna chce zatrzymać przy sobie klienta. Osoba wsiadająca najpierw na model 125 ccm będzie potem mogła swobodnie przesiadać się na motocykle większej pojemności nie odchodząc od marki, z którą zaczęła jednośladową przygodę.


REKLAMAREKLAMA


Husqvarna ma zresztą ambitne plany by stać się trzecim największym producentem motocykli w Europie. Zobaczymy czy im się to uda. Na razie czekamy na więcej informacji o specyfikacji technicznej Vitpilen 125 ccm.

KOMENTARZE

REKLAMA