fbpx
A password will be e-mailed to you.

Husqvarna już jakiś czas temu pokazał koncepcyjne maszyny o nazwie Vitpilen. W końcu jednak trafią one do salonów sprzedaży.

KTM w swoim dorocznym raporcie potwierdził nie tylko wypuszczenie na rynek modelu Duke 800 z dwucylindrowym, rzędowym silnikiem. Należąca do pomarańczowych Husqvarna również wzbogaci swoją linię modelową. Chodzi dokładnie o maszyny Vitpilen 701 i Vitpilen 401, które widzieliśmy jako koncepcyjne maszyny. To jednak nie wszystko w ofercie ma się też pojawić scrambler, czyli model Svartpilen.

Oczywiście wszystkie maszyny nie wejdą do sprzedaży ”na raz„. Na razie możemy się spodziewać dwóch i to one zadebiutują w salonach na początku 2017. Które to jednak będą. Przypomnijmy, ze plotki sugerują także, że Husqvarna może pracować nad 125-tką Vitpilen i być może to ona właśnie wjedzie na drogi najpierw. Nie wykluczamy również scramblera. Tego typu motocykle są szalenie popularne teraz zatem producent może też celować właśnie w ten segment.

KTM na pewno chce by Husqvarna się rozwijała, a przede wszystkim zwiększała sprzedaż. Na pewno zatem wybiorą te dwa modele, które szybko przekonają do siebie klientów i często będą wyjeżdżać z salonów sprzedaży. Dopiero potem zaprezentują kolejne odmiany nowej linii.

KOMENTARZE
Advertisement