fbpx
A password will be e-mailed to you.

Husqvarna ogłosiła pojawienie się pierwszych modeli motocykli TE 300i oraz FE 350 w limitowanej wersji Rockstar Ediotion. Motocykle będą charakteryzować się licznymi ulepszeniami oraz totalnie kozackim, niemal „fabrycznym” wyglądem.

Oba modele designem naśladują motocykle Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing. Zarówno TE 300i jak i FE 350 Rockstar Edition posiadają malowane proszkowo ramy wykonane ze stali chromowo-molibdenowej. Kolejne ulepszenia techniczne dotyczą osłony siedzenia z dodatkowymi powłokami zwiększającymi przyczepność, osłonę przedniej tarczy hamulcowe, tuningową prowadnicę łańcucha oraz tylne koło zębate Supersprox.

TE 300i Rockstar Edition

TE 300i Rockstar Edition, to oczywiście motocykle wyposażone w 2-suwowy silnik o pojemności 300 ccm, zasilany elektronicznym wtryskiem paliwa. Spora moc oraz moment obrotowy sprawiają, że na tym sprzęcie odnajdą się najbardziej wymagający kierowcy, w najtrudniejszych warunkach. Na kołach znajdziemy opony Michelin Enduro.

Z kolei FE 350 Rockstar Edition to konglomerat wysokiej jakości zawieszenia WP i innowacyjnej elektroniki. W połączeniu z kompaktowym silnikiem DOHC o pojemności 350 cm3, zdolnym do produkowania mocy porównywalnej z silnikami o pojemności 450 i prowadzeniem przypominającym jazdę na 250-tce, otrzymujemy maszynę niezwykle szybką i łatwą w prowadzeniu. Dodatkowo, na pokładzie tego jednośladu znajdziemy kontrolę trakcji, która dba o idealną przyczepność, dzięki czemu jazda jest bardziej efektywna. To bardzo wszechstronny motocykl, który spełni oczekiwania każdego użytkownika w najbardziej wymagającym terenie.

Najważniejsze informacje techniczne TE 300i Rockstar Edition i FE 350 Rockstar Edition:

  • Grafika Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing
  • Rama malowana proszkowo na czarno
  • Niebieskie zaciski produkowane za pomocą obrabiarek CNC
  • Czarny pokrowiec na siedzenie z dodatkowym ożebrowaniem
  • Osłona tarczy przedniej
  • Niebieska tylna zębatka Supersprox
  • Niebieska prowadnica łańcucha
  • Szare chwyty ODI

Modele Husqvarna Motorcycles 2021 TE 300i i FE 350 Rockstar Edition będą dostępne u autoryzowanych dealerów marki. Zaznaczamy, że jeśli bardzo chcesz stać się właścicielem takiego motocykla, to warto udać się do dealera i zapytać o dostępność, gdyż ta może się różnić w zależności od kraju. Więcej szczegółów u dealerów!

Husqvarna TE 300i oraz FE 350 Rockstar Edition 2021. Zdjęcia:

 

 

KOMENTARZE