fbpx

Pod taką nazwą powstaje projekt producenta zabawek dla dzieci – firmy Mattel. Hot Wheels Moto School to szkoła jazdy dla najmłodszych fanów motoryzacji, która towarzyszyć będzie największym imprezom motoryzacyjnym i rozrywkowym w Polsce w tym roku. Partnerami HOT WHEELS MOTO SCHOOL są: Yamaha Motor oraz największa w Polsce sieć sklepów dla motocyklistów I’M Inter Motors.

Od ponad pół wieku Hot Wheels inspiruje i wychowuje kolejne pokolenia fanów motoryzacji. Dziś chce rzucić dzieciom nowe wyzwanie i zaprosić do skorzystania z niezwykłej atrakcji. W Hot Wheels Moto School, dzieci będą uczyć się koordynacji i panowania nad prawdziwym motocyklem: PW50 YAMAHA. To też doskonała okazja, aby zapoznać się z podstawowymi zasadami ruchu drogowego na specjalnym, bezpiecznym torze.

Hot Wheels Moto School

Projekt przygotowany został z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia na zabezpieczonym torze odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy przekażą najmłodszym adeptom swoją motoryzacyjną pasję. Producent motocykli Yamaha Motor udostępnia specjalnie dostosowane pojazdy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wyposażone w 2-suwowy silnik o pojemności 50 cm3 motocykle Yamaha PW50 są bezpieczne i łatwe w prowadzeniu, jednocześnie oferując pełną emocji przyjemność z jazdy. W celu zapewnienia kontroli nad młodymi rajdowcami w motocyklach zastosowano regulowaną przepustnicę, pozwalającą na ograniczenie maksymalnej prędkości. Zabudowany wał wymaga minimum obsługi, a za zmianę biegów odpowiada w pełni automatyczna skrzynia biegów. Dzięki systemowi „twist and go” maszyna rusza od razu po przekręceniu przepustnicy.

Miejsca i daty imprez, na których będzie można spotkać HOT WHEELS MOTO SCHOOL będą publikowane na fb szkoły @hotwheelsmotoschool,

Pierwsza impreza odbędzie się w Mrągowie podczas Motocrossowych Mistrzostw Polski Strefy Północnej 28 kwietnia.

KOMENTARZE