fbpx
A password will be e-mailed to you.

A jeśli jesteście sobie w stanie wyobrazić, że jest ich sto w jednym miejscu, tak, to właśnie kolejna impreza integracyjna, która odbyła się pod szyldem Speed Ladies. To nie jest zwykły zlot. I nie chodzi wcale o to, że uczestnicy to tylko kobiety. Po pierwsze miejsce tego wydarzenia skrywane jest do ostatniego momentu, tak by […]

A jeśli jesteście sobie w stanie wyobrazić, że jest ich sto w jednym miejscu, tak, to właśnie kolejna impreza integracyjna, która odbyła się pod szyldem Speed Ladies.

To nie jest zwykły zlot. I nie chodzi wcale o to, że uczestnicy to tylko kobiety. Po pierwsze miejsce tego wydarzenia skrywane jest do ostatniego momentu, tak by panie faktycznie miały zapewniony czas tylko dla siebie. Zabawa jak zawsze jest wyśmienita, a że Honda Speed Ladies Camp 2018 była już VIII imprezą integracyjną, wszystkie motocyklistki wiedzą, że jedyna rzecz której nie mogą być pewne to pogoda. Towarzystwo, atrakcje i super warunki zawsze są zapewnione. Pogody również nie zabrakło!

Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, a nawet Białystok, Szczecin, czy Śląsk!

Niektóre uczestniczki przebyły ponad 500 kilometrów, by spotkać się w kobiecym gronie.

– mówi Jadzia Stępiak, uczestniczka wydarzenia.

Rozmowom nie było końca!

– chwakli Anna Płoszaj z Kwidzyna, która w wyjeździe uczestniczyła już drugi raz.

Podczas spotkania dziewczyny nie tylko testowały motocykle od Hondy, ale również cały dzień prowadzone były testy pit bike YCF przez Marka Szkopka. Wieczorami odbywały się konkursy ze świetnymi nagrodami, a w dzień królował basen. Ale to nie atrakcje były najważniejsza, a nowe znajomości i energia tego spotkania.

– mówi Karolina Prochowicz.

Do zobaczenia na drogach, torach i kolejnym spotkaniu. Najbliższy wyjazd Speed Ladies- track day na SlovakiaRing 4-5 lipca.

KOMENTARZE