fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wraz z początkiem sezonu motocyklowego 2022, gdańskie dealerstwo – Honda Pomirski – zaoferuje pełen zakres usług w nowej siedzibie zlokalizowanej tuż przy zjeździe z obwodnicy Trójmiasta. Na ponad 400-metrowej powierzchni znalazły się: ekspozycja motocykli i skuterów marki Honda, stacja serwisowa oraz magazyn części zamiennych i akcesoriów.

Właścicielem firmy jest Jarosław Pomirski, od wielu lat prawdziwy pasjonat jednośladów, który wielokrotnie reprezentował Polskę w zawodach motocrossowych i enduro. Działalność w branży motocyklowej rozpoczął w latach 90., kiedy to pasja przerodziła się w biznes i powstała firma przy ul. Słowackiego w Gdańsku, która od 2005 roku funkcjonuje jako autoryzowane dealerstwo Hondy.

W nowej siedzibie firmy Honda Pomirski na klientów czekają wspaniałe warunki, dostosowane do najnowszych wymogów firmy Honda oraz działający z jeszcze większym zapałem, doświadczony zespół pracowników.

Nowa siedziba dealerstwa motocyklowego Honda Pomirski

Zapraszamy do nowego obiektu Hondy Pomirski, mieszczącego się pod adresem: Gdańsk Kokoszki, ul. Lubczykowa 11, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty, od 10:00 do 15:00.

Advertisement

Nr tel: 58 3424046

E-mail: [email protected]

KOMENTARZE