fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mała Honda MSX 125 podoba się i znajduje nabywców. Na rok 2014 trochę zmieniono jej malowanie. Pojawi się też nowy kolor lakieru.

MSX (Mini Street X-treme) 125 po zeszłorocznym debiucie stał się jednym z najpopularniejszych motocykli Hondy. Od maja 2013, odkąd wjechał do salonów, kupiło go ponad 3000 klientów w samej Europie.

Pisaliśmy także o tej małej Hondzie i w Świecie Motocykli, i na naszej stronie. W redakcji niemal kłóciliśmy się o kluczyki do niej – każdy chciał nią pojeździć.

Honda MSX 125 | Jak cukierek

W modelu na rok 2014 nie wprowadzono zmian konstrukcyjnych, ale postanowiono uatrakcyjnić jego wygląd. Motocykl zyskał elementy wykończenia lakierowane na złoto, m.in. felgi i zaciski hamulców. Więcej jest również barwy podstawowej – pomalowano nią boczne obudowy reflektora oraz podstawę siodełka.

W ofercie pojawi się również nowy kolor oprócz czarnego, białego i czerwonego. Będzie to Candy Pisces Blue, który wygląda jak ciemny granat, o ile fotografie poprawnie go odwzorowują. Z oferty zniknie natomiast barwa żółta.

Czyżby szefowie Hondy czytali Świat Motocykli? Candy znaczy cukierek, tytuł w Świecie Motocykli brzmiał: „Jak cukierek”.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów