fbpx
A password will be e-mailed to you.

Raptowny Show, bezpłatne pomiary na hamowni oraz konkursy z nagrodami to główne atrakcje otwarcia sezonu motocyklowego, które już 11 maja br. odbędzie się na Malcie na placu przy salonie Honda Karlik.

To już trzecia edycja otwarcia sezonu organizowana przez autoryzowanego dealera motocykli Honda w Poznaniu. W tym roku impreza ma formułę otwartego pikniku rodzinnego i zaplanowana jest w sobotę, tj. 11 maja 2013 r. w godzinach 9.00-17.00. Organizatorzy akcji zadbają przede wszystkim o bezpieczne przygotowanie motocyklistów do sezonu. Miłośnicy dwóch kółek, będą mieli możliwość darmowego sprawdzenia stanu technicznego motocykla. Specjalnie dla nich, przez cały dzień uruchomiona zostanie hamownia, obsługiwana przez wykwalifikowaną kadrę.

Atrakcją wydarzenia będzie niesamowity pokaz na motorze w wykonaniu Huberta Raptownego, pioniera polskiego stuntu i jednego z najbardziej utytułowanych zawodników w tej dyscyplinie.

Będzie to także niepowtarzalna okazja, aby osobiście wypróbować potencjał wybranych modeli motocykli. Organizatorzy przygotowali najnowsze modele motocykli Honda do jazd testowych. Dodatkowo, zaplanowana jest bogata ekspozycja akcesoriów motocyklowych.

Przewidziane są także atrakcje dla najmłodszych oraz liczne quizy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizatorzy zapraszają wszystkich użytkowników oraz fanów dwóch kółek wraz z rodzinami i znajomymi. Wstęp wolny!

Więcej informacji na www.motocykle.karlik.poznan.pl.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów