fbpx
A password will be e-mailed to you.

W ostatni weekend sierpnia przedostatnia runda Honda Gymkhana odbędzie się we Wrocławiu. Finał zawodów zaplanowany jest na 16 września w CH M1 w Markach koło Warszawy.

Podczas wrocławskiej edycji imprezy, na terenie centrum handlowego Magnolia Park, przy ul. Legnickiej 58, z pewnością faworytem będzie silna ekipa z Dolnego Śląska, z nieustraszonym i niewzruszonym Beniaminem Muchą na czele.


REKLAMA

Rywalizacja odbywać się będzie na dwóch torach równoległych, a każdy z uczestników będzie miał za zadanie dwukrotnie, bezbłędnie, i jak najszybciej pokonać specjalnie przygotowaną trasę. Uczestnicy klasyfikowani będą w kategoriach open, kobiet oraz zespołowej. Na koniec najlepsza szesnastka w systemie pucharowym weźmie udział w walce o Puchar Prezesa Hondy Poland.

Po rundzie finałowej, spośród uczestników wszystkich edycji imprez Honda Gymkhana 2012, rozlosowane zostaną specjalne upominki o łącznej wartości 16 tys. zł, a na najlepszych zawodników sezonu czekają cenne nagrody:

I. miejsce – skuter Honda PCX

II. miejsce – skuter Honda Vision 50


REKLAMAREKLAMA


III. miejsce – zestawy gadżetów Hondy

Honda zaprasza do kibicowania, a wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zabawie między kolorowymi pachołkami do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: http://honda.pl/pl/motocykle/moja-honda/honda-gymkhana-2012.html.

Więcej na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów Hondy.

KOMENTARZE


REKLAMA