fbpx
A password will be e-mailed to you.

16 września na terenie centrum handlowego M1 w Markach koło Warszawy dowiemy się, kto zdobędzie tytuł mistrza Hondy Gymkhana 2012.

Dwa tygodnie po ekscytującej rundzie wrocławskiej, która nie przesądziła o mistrzowskim tytule, a przyniosła zmianę lidera w dotychczasowej klasyfikacji generalnej, Honda Gymkhana ponownie zagości w stolicy, gdzie odbędzie się ostatnia w tym roku edycja imprezy.

W trakcie wielkiego finału poza sportową rywalizacją, zarówno dla uczestników, jak i dla wszystkich widzów, organizator przygotuje wiele atrakcji i niespodzianek, a także quizy oraz konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne upominki. Dla najmłodszych przygotowany zostanie tor Mini Honda Gymkhana, na którym będą mogli spróbować swoich sił na małych rowerkach Hondy.

W czasie finału zostaną wyłonieni najlepsi zawodnicy sezonu 2012 w kategoriach kobiet oraz open, dla których przygotowano cenne nagrody:

I. miejsce – skuter Honda PCX

II. miejsce – skuter Honda Vision 50

III. miejsce – zestawy gadżetów Hondy

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą nietypową konkurencją do kibicowania, a dotychczasowych zawodników oraz motocyklistów, którzy pierwszy raz chcieliby spróbować swoich sił w zabawie między kolorowymi pachołkami, do udziału w wielkim finale Honda Gymkhana.

Więcej szczegółów na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów Hondy.

KOMENTARZE