fbpx
A password will be e-mailed to you.

25 i 26 maja 2013 na torze w Radomiu odbyła się pierwsza edycja imprezy Honda Fun & Safety.

Klienci autoryzowanych salonów Hondy zostali zaproszeni przez swoich dealerów na imprezę, aby w bezpiecznych warunkach mogli pobawić się na swoich motocyklach. Uczestnicy mogli wjechać na teren toru jedynie na podstawie wcześniej przesłanych zgłoszeń. Duże zainteresowanie spowodowało, że lista chętnych szybko została zapełniona, a osoby z listy rezerwowej do ostatniej chwili, oczekiwały na potwierdzenie udziału.

Pomimo niesprzyjających prognoz i obfitych opadów deszczu na Mazowszu, na torze w Radomiu pogoda dopisywała przez całe dwa dni trwania imprezy. Nieustępliwi i zdeterminowani uczestnicy, którzy nie ulękli się zachmurzonego nieba, nie pożałowali. Suche warunki jazdy panowały przez cały weekend. Zostały zaburzone jedynie kilkoma kroplami deszczu w niedzielne popołudnie, kiedy impreza dobiegała już końca.

Poza dobrą zabawą i nabraniem pewności siebie za kierownicą swojego motocykla, uczestnicy Honda Fun & Safety mogli skorzystać z uwag i porad Tomka Kulika, który przez cały weekend był do ich dyspozycji. Instruktor zjednał sobie wielu uczestników i uczestniczek. Już zapowiada, że na kolejnej imprezie Hondy, która odbędzie się w Toruniu, w dniach 22-23 czerwca, będzie równie mocno zaangażowany w szlifowanie techniki jazdy motocyklistów na Hondach.

Osoby, które nie chcą przegapić kolejnej edycji imprezy, Honda zaprasza na swoją stronę www.honda.pl, gdzie pojawi się informacja o rozpoczęciu zapisów prowadzonych przez autoryzowanych dealerów Hondy.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów