fbpx
A password will be e-mailed to you.

W dniach 17 i 18 maja na torze kartingowym w Toruniu odbyła się pierwsza w tym roku impreza z cyklu Honda Fun & Safety.

Miniony weekend zapowiadał się deszczowo, to jednak nie wystraszyło uczestników dobrze znanej już imprezy Honda Fun & Safety. Pomimo niekorzystnych prognoz pogody frekwencja dopisała, a wraz z nią dopisały humory.

Pierwszy dzień szkolenia rozpoczął się na suchym torze. Późniejsze przejściowe opady deszczu nie zepsuły nastroju, a raczej umożliwiły przećwiczenie umiejętności w różnorodnych warunkach. Właśnie takich, jakie zdarzyć się mogą podczas motocyklowych wypraw. W niedzielę natomiast było słonecznie i ciepło.

Uczestnicy, których nie wystraszyły prognozy i sobotnie opady, nie pożałowali. Mogli doskonale bawić się na swoich motocyklach, popracować nad techniką jazdy i skorzystać z indywidualnych porad wykwalifikowanych instruktorów – Tomka Kulika i Radka Pakulskiego. Każdy dzień imprezy zaczynał się tak samo – od instruktażu, krótkiego szkolenia teoretycznego i zapoznania z torem. W ciągu dnia, każda osoba mogła odbyć kilka 15-minutowych sesji treningowych po torze, po zakończeniu których instruktorzy robili podsumowanie i omawiali ewentualne błędy, korzystając ze zdjęć wykonanych podczas sesji.


REKLAMAREKLAMA


Kolejna edycja, również w Toruniu, już za niespełna dwa tygodnie, w dniach 31 maja – 1 czerwca. Zapisy trwają, a zainteresowanie jest ogromne. Tym razem, aby umożliwić wzięcie udziału w szkoleniu jak największej liczbie osób, w pierwszej kolejności potwierdzenia wyślemy tym, którzy jeszcze nie uczestniczyli w Honda Fun & Safety.

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

KOMENTARZE


REKLAMA