fbpx
A password will be e-mailed to you.

Pokazany w Osace motocykl, który wzbudził wiele pozytywnych komentarzy przygotowywany jest do premiery, która nastąpi jeszcze w tym roku!

Jak twierdzą japońskie źródła motocykl będzie premierą na 2017r . CB1100 w wersji cafe to motocykl a który już czekamy z niecierpliwością! W porównaniu do standardowej wersji CB1100 ten model dostał nowy zbiornik, inne zawieszenie, hamulce Brembo, stylizowany zadupek i pojedyncze siedzenie oraz oczywiście mnóstwo dodatków tworzących klimat cafe jak choćby małe lusterka montowane na końcach kierownicy.

Oczywiście nie wiadomo czy CB1100 Type II trafi na rynek dokładnie w takiej formie. Wydaje się jednak, ze pokazany w Osace koncept był właściwie już gotowy do produkcji zatem jeśli w motocyklu nastąpią jakieś zmiany to raczej kosmetyczne.

”Wiemy, że CB1100 Concept Type II jest już testowany na torze i Honda chce przedstawić go w finalnej formie jeszcze pod koniec 2016 roku. maszyna trafi do sprzedaży w 2017. Jednoślad może być pokazany na jednej z dużych wystaw w Europie (Intermot lub Eicma – red.). Honda wie bowiem, że to właśnie Europa będzie największym rynkiem zbytu dla tego modelu„ – twierdzą Japończycy.

KOMENTARZE