fbpx
A password will be e-mailed to you.

Honda złożyła odpowiednie dokumenty patentowe dotyczące nowego modelu Bulldog. Może to oznaczać, że produkcyjny model jest bliżej niż sie spodziewaliśmy.

Oczywiście plotki, że Bulldog wejdzie do produkcji już słyszeliśmy. Wystąpienie jednak o patenty wydaje się potwierdzeniem tych wcześniejszych doniesień. Przypomnijmy, że motocykl ponad rok temu został pokazany jako maszyna koncepcyjna.

Śmieszne pudełko z silnikiem od CB400 (motocykla produkowanego na Japonię) ma, według Hondy, wykraczać poza utarte schematy. Jak mówi producent jednoślad ma być idealnym pojazdem do podróżowania w dalsze trasy ale także sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Nietuzinkowy wygląd i sprytne rozwiązania jak na przykład schowki przy zbiorniku paliwa mają dodatkowo zachęcać do tej maszyny. W sumie Bulldog to motocykl, koło którego nie będzie można przejść obojętnie.

Nie jest to zresztą pierwszy tego typu wymysł Hondy. Producent lubi bowiem od czasu do czasu wypuścić maszynę, która wymyka się standardom. Czasem wychodzi im to na dobre, czasem niekoniecznie. Zobaczymy jak będzie z modelem Bulldog.

KOMENTARZE