fbpx
A password will be e-mailed to you.

Honda zamierza walczyć o zwycięstwo w styczniowym Rajdzie Dakar, w którym na nowym, fabrycznym modelu Honda CRF 450 RALLY wystawi aż piątkę reprezentantów, w tym… dziewczynę!

Nowych motocykli Hondy dosiądą; Joan Barreda (Hiszpania, 31 lat), Paolo Goncalves (Portugalia, 35 lat), Helder Rodrigues (Portugalia, 35 lat), Jeremias Israel (Chile, 33 lata) oraz Laia Sanz (Hiszpania, 28 lat).

Team Honda w swoim trzecim starcie w najbardziej prestiżowym i wymagającym rajdzie na świecie za cel stawia sobie nie tylko zwycięstwo, ale także rozwój motocykla będącego bazą dla nadchodzącej wersji produkcyjnej. W ramach przygotowań ekipa weźmie w październiku udział w Rajdzie OiLibya du Maroc w Maroku.

Joan Barreda, Paulo Goncalves i Helder Rodrigues startowali w tym sezonie w wielu rundach rajdowych Mistrzostw Świata Cross-Country. Aktualny mistrz świata, Goncalves, wygrał otwierające sezon zmagania Abu Dhabi Desert Challenge, podczas gdy Barreda triumfował w Sealine Qatar Rally. Goncalves jest obecnie drugi w tabeli i w Maroku będzie walczył o kolejny tytuł. Nowe twarze w zespole HRC to Chilijczyk Jeremias Israel oraz zwyciężczyni Dakaru w kategorii kobiet, Laia Sanz.

KOMENTARZE