fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ten motocykl dla wielu stał się nieodłącznym towarzyszem dalszych podróży w nieznane. Niezniszczalny, niezawodny i trwały. Poznajcie historię modelu Honda XRV 750 Africa Twin – od Dakaru po nowe wcielenie, czyli CRF1000L Africa Twin.

Honda Africa Twin to już właściwie legenda. Motocykl zrodził się na trasach Dakaru i miał przetrwać najcięższe wyzwania. Oczywiście Africa Twin, która trafiła do zwykłych użytkowników miała pewne wady i choroby jednak motocykliści dość szybko sobie z nimi poradzili.

Advertisement

Ten motocykl stał się jednym z głównych jednośladów branych pod uwagę kiedy podróżnicy planowali długie trasy, szczególnie w mniej cywilizowane rejony świata.

Warto też podkreślić, że od 1993, aż do zakończenia produkcji w 2000 roku Honda XRV 750 Africa Twin właściwie nie przechodziła żadnych większych modyfikacji, co tylko świadczy o dobrej i przemyślanej konstrukcji tego modelu.

Teraz, przed ciężkim zadaniem sprostania wymaganiom klientów i dorównania legendzie stanie nowa broń Hondy – CRF1000L Africa Twin.

KOMENTARZE