fbpx
A password will be e-mailed to you.

Od 1 maja 2015 Harley będzie miał nowego dyrektora naczelnego.

Zmian w HD, szczególnie na tak wysokim szczeblu, chyba nikt się nie spodziewał. Wieloletni szef marki, którym był Keith Wandell miał podczas swojej kadencji sporo sukcesów. To między innymi jemu Harley zawdzięcza wyjście z kryzysu finansowego oraz całkiem niezłą kondycję firmy obecnie. Wandell był także odpowiedzialny za zabicie Buella, ale to już inna historia.


REKLAMA

Od 1 maja 2015 jego miejsce zajmie Matthew S. (Matt) Levatich, który z marką jest związany od 1994 roku. Nowy szef w HD będzie miał ciężkie zadanie do wykonania. Co prawda sprzedaż motocykli marki ma się bardzo dobrze jednak firma musi się nadal rozwijać i co najważniejsze przyciągać nowych, młodszych klientów.


REKLAMAREKLAMA


”To dla mnie wielki honor stanąć na czele firmy, która jest ikoną motoryzacyjną. Patrząc w przyszłość wierzę, że czeka nas wiele okazji by budować na naszych wielu atutach. Harley-Davidson jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, a przez naszą strategię aby zapewnić klientom niezrównane produkty i doświadczenia, chcemy zwiększyć nasz zasięg oraz realizować potencjał jako rosnącej globalnej firmy.„ – mówił Matthew Levatich.

KOMENTARZE

REKLAMA