fbpx

Rok 2023 jest wyjątkowym dla marki Harley-Davidson, która hucznie świętuje 120-lecie swojego istnienia. Do celebracji przyłącza się też najstarszy polski dealer H-D – Liberator, który serdecznie zaprasza wszystkich fanów motocykli z Milwaukee do przybycia do Warszawy już 3 czerwca!

Harley-Davidson zaplanował na ten rok nie lada gratkę dla wszystkich fanów marki. Już pod koniec czerwca w Budapeszcie odbędzie się European 120th Anniversary Festival. Kulminacja całorocznych obchodów 120-letniego dziedzictwa HD w Europie będzie miała miejsce na mniej niż miesiąc przed Harley-Davidson Homecoming – największą imprezą rocznicową, która odbędzie się z kolei w dniach 13-16 lipca w amerykańskim Milwaukee, rodzinnym mieście marki.

Teraz do wspólnej celebracji 120-lecia marki Harley-Davidson zaprasza salon Liberator – najstarszy polski dealer motocykli spod szyldu H-D! Na trzy tygodnie przed startem spotkania Harley-Davidson European 120th Anniversary Festival odbędzie się bowiem alternatywna, polska wersja tej imprezy. Jeżeli więc nie planujecie wycieczki do Budapesztu (a może i do Milwaukee?), albo po prostu chcecie „nakręcić się” przed wyprawą na Węgry – to spotkanie jest dla Was. 

Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 3 czerwca 2023 roku na terenie dealerstwa przy ulicy Górczewskiej 30 w Warszawie. Start zaplanowano na godzinę 12:00, a impreza potrwa do późnych godzin wieczornych. Organizatorzy planują wspólną celebrację w radosnej atmosferze, uświetnionej wystawą motocykli z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Harley-Davidson i nie tylko…

Posiadacze wyjątkowych maszyn będą walczyć o cenne nagrody w konkursie Custom Show organizowanym w czterech kategoriach – Harley, Non Harley, Skuter i Best Painting. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na godzinę 17:00. Tuż po finale odbędzie się koncert zespołu Hell Device. 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia na Facebooku – kliknij tutaj.

KOMENTARZE