fbpx
A password will be e-mailed to you.

Czterodniowy festiwal w Milwaukee podczas dorocznego wydarzenia Homecoming zainauguruje świętowanie 120. rocznicy firmy Harley-Davidson. To bardzo dobry czas, by odwiedzić rodzinne miasto słynnej marki i razem z tysiącami entuzjastów świętować jej 120 rocznicę powstania.

Harley-Davidson rozpocznie świętowanie swojej 120. rocznicy podczas wydarzenia Harley-Davidson Homecoming, corocznego czterodniowego festiwalu pełnego muzyki, jedzenia i kultury motocyklowej. Wydarzenia inauguracyjne odbędą się w wielu miejscach na terenie Milwaukee w dniach 13-16 lipca 2023 r., które pomieszczą dziesiątki tysięcy motocyklistów, entuzjastów i fanów na wielkie świętowanie.

„Zapraszamy wszystkich, motocyklistów, osoby niejeżdżące i fanów z całego świata, aby dołączyli do nas przyszłego lata w Milwaukee na wydarzeniu Harley-Davidson Homecoming, gdzie będziemy świętować 120 lat naszej niesamowitej marki” – powiedział Jochen Zeitz, prezes i dyrektor generalny Harley-Davidson. „Będzie to pierwsze z serii niezapomnianych wydarzeń rocznicowych. Więcej szczegółów ogłosimy w nadchodzących miesiącach i czekamy na wspólne świętowanie w 2023 roku”.

Advertisement

Aby znaleźć zakwaterowanie w Milwaukee, odwiedź www.visitmilwaukee.org/harley-davidson-homecoming-2023. Kempingi i parkingi dla przyczep turystycznych znajdziesz na https://www.wisconsincampgrounds.com/

KOMENTARZE