fbpx

Zostało już tylko kilka dni na zakup wejściówek w ofercie przedsprzedażowej na największą europejską imprezę świętującą 120. rocznicę powstania firmy Harley-Davidson. Już w dniach 22-25 czerwca w Budapeszcie odbędzie się Harley-Davidson European 120th Anniversary Festival. Zapowiada się na naprawdę wyjątkową i odjazdową imprezę!

Pamiętajcie, aby kupić bilety na festiwal przed niedzielą 30 kwietnia 2023 roku. To wtedy zakończy się sprzedaż biletów w specjalnej, obniżonej cenie. Tego nie można przegapić! Tym bardziej, że , że każdy bilet bierze udział w loterii, w której główną nagrodą jest nowy motocykl Harley-Davidson Heritage Classic 114 w wersji 120th Anniversary o wartości 33 580 euro, czyli blisko 150 tysięcy złotych!

Wydarzenie w Budapeszcie będzie nie tylko świętowaniem 120-lecia firmy, ale także możliwością spojrzenia w przyszłość, dzięki najnowszym modelom Harley-Davidson i w pełni elektrycznym motocyklom Livewire, które będzie można zobaczyć na ekspozycjach oraz doświadczyć na żywo podczas jazd próbnych po klimatycznych ulicach stolicy Węgier.

Podczas czterech ekscytujących dni festiwalu goście będą mieli dostęp do szerokiego wachlarza atrakcji i rozrywek, poczynając od występów światowej sławy gwiazd muzyki, w tym Airbourne, Larkin Poe, legenda Deep Purple Glenn Hughes, Wolfmother, The Darkness oraz ponad 50 zespołów, które zagrają podczas festiwalu na sześciu scenach.

Festiwal Harley-Davidson 120th Anniversary będzie również niezapomnianą imprezą pod względem wszelkich aspektów kultury motoryzacyjnej — od możliwości przejażdżek po niesamowitym mieście i jego okolicach, po spektakularne pokazy, w tym motocyklowego stuntu i motocrossowego freestyle’u (FMX). Na kliku okazałych wystawach będzie można zobaczyć motocykle H-D z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, prezentujące 120 lat historii kultowej marki.

Na terenie Puskás Aréna Park goście znajdą również szereg stref z różnymi atrakcjami, oferujących szeroką gamę interaktywnych rozrywek, w tym Adrenaline Park, park rodzinny dla dzieci w każdym wieku, a także kino plenerowe z pokazami filmów, w których motocykle Harley-Davidson występowały przez ostatnie 120 lat.

Ponad 80 stoisk gastronomicznych oferujących kuchnię z całego świata oraz tradycyjną kuchnię węgierską zapewni możliwość posilenia się w trakcie zabawy, a ponad 200 wystawców i wielu autoryzowanych dealerów Harley-Davidson zaoferuje szeroki wybór pamiątkowych zakupów.

Jedną z głównych atrakcji festiwalu z pewnością będzie parada Harley-Davidson, podczas której tysiące motocykli przejedzie przez pełne zabytków serce miasta.

Bilety na festiwal ze zniżką w przedsprzedaży można jeszcze kupić na stronie www.hd120budapest.hu. Dostępne opcje obejmują zarówno bilety jednodniowe, jak i pełne pakiety czterodniowe, a także pamiątkowe pakiety festiwalowe zawierające ekskluzywne gadżety związane z wydarzeniem. Tańsze bilety w przedsprzedaży są dostępne tylko do końca kwietnia. Na stronie wydarzenia można również znaleźć informacje dotyczące zakwaterowania. Organizatorzy polecają jak najszybszą rezerwację noclegów, ponieważ wiele hoteli jest już w pełni zarezerwowanych na czas festiwalu.

KOMENTARZE