fbpx
A password will be e-mailed to you.

W dniach 7-12 września odbył się kultowy zlot motocyklowy, który odwiedziło tysiące motocyklistów i fanów marki Harley-Davidson. European Bike Week (Europejski Tydzień Motocyklowy) odbył się nad jeziorem Faaker, w jednym z najbardziej malowniczych miejsc regionu Karyntii w Austrii.

European Bike Week to największy bezpłatny festiwal motocyklowy, organizowany od 1998 roku. Wydarzenie jest sponsorowane i organizowane przez Harley-Davidson. Uczestniczą w nim jednak motocykliści dosiadający maszyn wszystkich marek.

Advertisement

Powrót imprezy po rocznej przerwie spowodowanej pandemią w 2020 roku, spotkał się z ogromnym uznaniem ze strony zarówno uczestników, jak i władz lokalnych. Ze względów bezpieczeństwa, wszystkie tegoroczne atrakcje odbywały się na świeżym powietrzu.

Harley-Davidson European Bike Week 2021 Harley-Davidson European Bike Week 2021 Harley-Davidson European Bike Week 2021Harley-Davidson European Bike Week 2021Harley-Davidson European Bike Week 2021

“To była wielka przyjemność widzieć motocyklistów znowu razem na drodze, biorących udział w naszej imprezie i słyszeć to niepowtarzalne brzmienie motocykli Harley-Davidson” – powiedział Kolja Rebstock, wiceprezes Harley-Davidson na region EMEA.

„Kultowy zlot Harley-Davidson został specjalnie przystosowany pod kątem aktywności na świeżym powietrzu. Wszystko po to, aby zapewnić możliwości doświadczania niesamowitych wrażeń i niezapomnianych chwil, w tym całej gamy modeli H-D z rocznika 2021”.

”Chciałbym podziękować wszystkim motocyklistom, którzy odbyli tutaj podróż. Dziękujemy naszym partnerom w Karyntii oraz lokalnej społeczności za okazaną nam niesamowitą gościnność. Z niecierpliwością czekamy na ponownie spotkanie w Faak na European Bike Week w roku 2022!”

Advertisement

Na uczestników tegorocznego wydarzenia czekały takie atrakcje, jak: stefa expo z najnowszymi motocyklami HD z roku modelowego 2021, w tym całkowicie nowymi modelami Sportster i Pan America; jazdy demonstracyjne; strefa sprzedaży produktów Harley-Davidson oraz miejsce spotkań członków Harley Owners Group.

Harley-Davidson European Bike Week 2021 Harley-Davidson European Bike Week 2021 Harley-Davidson European Bike Week 2021 Harley-Davidson European Bike Week 2021 Harley-Davidson European Bike Week 2021

Najważniejsze wydarzenia imprezy:

  • Harley-Davidson Expo Zone – zaprojektowana specjalnie z myślą o dystansie społecznym – codziennie przyjmowała tysiące odwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi motocyklami Harley-Davidson ze wszystkich rodzin modelowych – Sport, elektryczne, cruiser, Adventure Touring i Grand American Touring.
  • Pan America Experience – ekskluzywne, dwugodzinne przejażdżki w malowniczych okolicach górzystego terenu. Niesamowita okazja do wypróbowania funkcji i możłiwości tego niesamowitego motocykla. Wykorzystano w pełni cały kalendarz dostępnych na EBW rezerwacji!
  • Sportster S – pierwsze publiczne przejażdżki tym mocnym i dynamicznym motocyklem. Zainteresowanie jazdami było większe niż ilość dostępnych miejsc.
  • Serial-1 eBicycle Experience­ – możliwość wypróbowania rowerów elektrycznych Serial-1 na pięknych trasach wokół jeziora, było dodatkową i przyjętą z zaciekawieniem atrakcją, która doskonale dopełniła European Bike Week 2021.
KOMENTARZE

Advertisement