fbpx
A password will be e-mailed to you.

Luis Castilla wyrusza w podróż po najlepszych trasach turystycznych w Europie.

Rozpoczęła się wyprawa Harley-Davidson Discover More 2015, podróż życia Luis’a Castilla i wielka przygoda na dwóch kółkach, w poszukiwaniu spektakularnych i zapierających dech w piersiach motocyklowych tras turystycznych w Europie.


REKLAMA

Castilla jest tym szczęśliwcem, który został wybrany spośród 10 000 kandydatów z całego świata (w tym prawie 2000 aplikacji z Polski!) do ”pracy marzeń motocyklisty„ – dwumiesięcznej podróży przez Europę z pełnym pokryciem kosztów wyprawy. Jakby tego było mało, otrzyma na własność motocykl Harley-Davidson Street Glide, na którym odbędzie podróż, plus wynagrodzenie 25 000 EUR.

Castilla rozpoczął swoją przygodę w Londynie i będzie kontynuował podróż przez wybrane, najbardziej renomowane drogowe szlaki turystyczne w Europie, odkrywając nowe miejsca, smaki i kultury. Trasa prowadzi między innymi przez norweskie fiordy, Riwierę Francuską czy drogę Cat and Fiddle w Wielkiej Brytanii. Wspaniałe miejsca, widoki i doznania, które można odkryć i poczuć w pełni jadąc na motocyklu Harley-Davidson.

„Od momentu gdy zostałem wybrany do wyprawy Discover More, nie byłem w stanie opanować podniecenia, wiedząc że będzie to najbardziej niesamowite doświadczenie w moim życiu. Byłem przytłoczony gratulacjami od miłośników turystyki motocyklowej z całego świata. Wielu poleciło mi wspaniałe europejskie trasy, które mnie zainspirowały, i na które dziś wyruszam. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się moimi doświadczeniami w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, które – mam nadzieję – zachęcą innych do podjęcia takich podróży„ – powiedział Castilla.

Wyprawie będzie towarzyszyć profesjonalna ekipa filmowa, która będzie dokumentować każdą chwilę emocji, przygody i odkrycia w trakcie tej podróży przez Europę. Castilla będzie na bieżąco dzielił się swoimi doświadczeniami na dedykowanym blogu, na stronie internetowej ”Greatest Rides„ pod adresem: https://greatestrides.eu/pl_PL.


REKLAMAREKLAMA


Powyższa strona internetowa daje również szansę motocyklistom z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki na przesyłanie wiadomości i udostępnianie relacji z własnych podróży, aby mogli podzielić się nimi z innymi entuzjastami wypraw turystycznych. Internetowa społeczność stworzona przez motocyklistów dla motocyklistów, niezależnie od marki ich pojazdu, pozwoli podróżującym miłośnikom dwóch kółek szukać i odkrywać ciekawe trasy oraz nowe miejsca podczas wyjazdów w danym regionie.

Więcej informacji o wyprawie Discover More i przygodach Luisa w trakcie jego podróży można znaleźć na https://greatestrides.eu/pl_PL lub używając #discovermore2015.

KOMENTARZE


REKLAMA