fbpx
A password will be e-mailed to you.

Harley-Davidson Europe Ltd. i Autoryzowani Dealerzy Harley-Davidson zapraszają na cykl imprez Harley-Davidson Demo Truck Tour 2012.

Po raz kolejny przybywa do Polski firmowy truck Harley-Davidson, wypełniony zatankowanymi do pełna i gotowymi do drogi, najnowszymi modelami 2012. Do bezpłatnych testów ponad 20 maszyn – pełen przekrój modelowy, od zwinnych, miejskich motocykli z rodziny Sportster® i buntowniczych Dyna®, poprzez klasyczną linię Softail® i moc modeli VRSC aż po wielkie krążowniki turystyczne z serii Touring.
W dniach od 27 kwietnia do 11 sierpnia , w 8 lokalizacjach na terenie Polski, motocykliści (i nie tylko) będą mogli osobiście sprawdzić co naprawdę znaczy Harley-Davidson! To nie tylko wspaniałe maszyny. To Ludzie. Pasje. Styl Życia.
UWAGA! Dla osób nie posiadających prawa jazdy kat. A możliwość wypróbowania motocykla Harley-Davidson bez wyjeżdżania na ulicę! Na specjalnej platformie JumpStart™ (stacjonarna platforma z systemem utrzymującym prawdziwy motocykl) będzie można „odpalić” silnik, zmieniać biegi, popracować manetką i poczuć „good vibrations”.
DATY I MIEJSCA (w nawiasach nazwa dealera biorącego udział w imprezie):
27-28 kwietnia Warszawa (Liberator) 3 maja zamek w Chudowie k. Gliwic (Arrow) 4 maja Katowice (Arrow) 6 maja Kraków (Dragon) 20-21 lipca Gdynia (Zdanowicz) 27-28 lipca Łódź (Harley-Davidson Łódź) 3-4 sierpnia Karpacz (Appaloosa) 11 sierpnia Poznań (V-Force)
Dokładne lokalizacje i zapisy na jazdy znajdziecie klikając w adresy lub na stronie www.harley-davidson.pl

 

Źródło Harley-Davidson

Advertisement
KOMENTARZE