fbpx
A password will be e-mailed to you.

Stwórz własny projekt graficzny na zbiornik paliwa i wygraj motocykl Harley-Davidson.

Harley-Davidson®, najbardziej kultowa marka motocyklowa na świecie, która od wielu lat wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów, we współpracy z wybitnymi współczesnymi artystami, ogłasza konkurs pod nazwą „Art Of Custom”, którego celem jest wyłonienie oryginalnych i nowatorskich projektów artystycznych na zbiorniki paliwa motocykli Harley-Davidson.


REKLAMA

Aby zachęcić uczestników konkursu, wielu artystów, m.in. Lebo czy znany irlandzki twórca portretów Terry Bradley, ozdobili kilka zbiorników Harley-Davidson oryginalnymi projektami. Owe projekty, które ucieleśniają ducha marki, można podziwiać na wirtualnej ekspozycji zbiorników paliwa Harley-Davidson, prezentującej modele znajdujące się na autentycznej Ścianie Zbiorników (Tank Wall) w Muzeum Harley-Davidson w Milwaukee (USA).
Młodzi artyści i projektanci mogą na wirtualnej ścianie pobrać szablon zbiornika i dać upust swoim wizjom artystycznym związanym z marką Harley-Davidson, według własnych upodobań i dowolnej konwencji. Obrazy, zdjęcia, grafiki – zbiornik paliwa ma być rodzajem pustego płótna, na którym uczestnicy konkursu mogą wyrazić siebie, tak jak od ponad stu lat czynią to projektanci graficzni marki Harley-Davidson.

Odwiedzający stronę mogą głosować na swoje ulubione projekty. Z 50 projektów, które otrzymają najwięcej głosów, jury konkursu, w skład którego wchodzą członkowie zespołu projektantów graficznych marki Harley-Davidson, ambasador konkursu Lebo oraz Terry Bradley, wybierze finałową dziesiątkę.

Decydujący głos należeć będzie do internautów, którzy wyłonią zwycięzcę konkursu. Jego udziałem stanie się niepowtarzalne przeżycie: podczas wizyty w siedzibie firmy Harley-Davidson w Milwaukee otrzyma w prezencie motocykl Harley-Davidson Sportster z własnym projektem artystycznym na zbiorniku paliwa. Projekty laureatów drugiego i trzeciego miejsca zostaną umieszczone na zbiornikach paliwa i będą eksponowane w słynnym Muzeum Harley-Davidson na prawdziwej ścianie zbiorników.

 

Źródło Harley-Davidson


REKLAMAREKLAMA


ZOBACZ TAKŻE

Motor Show Poznań 2012

Zabrze motocyklową stolicą

Shoei na krzyżackim zamku

KOMENTARZE

REKLAMA