fbpx
A password will be e-mailed to you.

Znoszony i postarzały design jest cool – na motocyklu i na co dzień

Lato już blisko, więc Harley-Davidson prezentuje swoją letnią kolekcję Black Label zaprojektowaną, aby zapewnić motocyklistom komfort i styl podczas ich wypraw do nowych miejsc i ku nowym odkryciom.

Advertisement

Kolekcja Black Label została stworzona dla osób ceniących własną indywidualność i chcących żyć pełnią życia. Ubiory z kolekcji są proste i nowoczesne w stylu, cały czas podkreślają jednak niepokorny charakter kojarzony z Harley-Davidson. Świat nie jest po to, aby w nim mieszkać. Jest po to, aby go odkrywać i doświadczać, a z kolekcją Harley-Davidson Black Label to ty ustanawiasz zasady, według jakich będziesz żył.

Letnia kolekcja Harley-Davidson Black Label: eklektyczny i ponadczasowy styl

Męska kolekcja letnia podkreśla eklektyczność detali i swobodny letni styl, zachowując jednak wierność ponadczasowej stylistyce oczekiwanej od Harley-Davidson. Oferuje bogaty wybór jeansów, szortów, bojówek oraz odzieży wierzchniej z dzianiny i tkaniny z dyskretnym logo marki na plakietkach, skórzanych wykończeniach i ręcznie wykonanych detalach. Tak jak np. jeansowa kurtka trucker wykonana z surowego jeansu z wodoodpornym i chroniącym przed brudem wykończeniem. Bez podszewki, ale z nadrukowanymi od wewnątrz grafikami, wznosi swobodę ubrań z grafiką na nowy poziom i akcentuje zabawę i pozytywne wibracje, idealne na lato 2015.

Nowe faktury, kolory i sposoby spierania nadają żeńskiej letniej kolekcji wygląd bardziej na luzie, aby nowa generacja z ufnością ruszyła w drogę. W kolekcji nadal występują skórzane kurtki, topy z dzianiny i sukienki, lecz z nowym obszyciem i ręcznymi wykończeniami. Akcenty postarzania i znoszenia wraz z miękkimi aplikacjami i fakturami nadają letniej kolekcji Harley-Davidson Black Label świeży wygląd, zapewniając, że na pewno będziesz się wyróżniać z tłumu.

Znane pozycje, takie jak kolekcja koszulek vintage, zostały teraz włączone w kolekcje sezonowe dla kobiet i mężczyzn. Dostępne są w wersjach w serek, półgolf, bez rękawów i Tank. Grafiki inspirowane są neonowymi znakami i wizerunkami orłów.

Kolekcja jeż już dostępna lub można ją zamawiać u autoryzowanych dealerów Harley-Davidson, których adresy można znaleźć na www.harley-davidson.pl

KOMENTARZE

Advertisement