fbpx
A password will be e-mailed to you.

17 dealerów Harley-Davidson z całej Europy Środkowo-Wschodniej wzięło udział w walce o tytuł mistrza stylizacji custom, w konkursie regionalnym na najlepszą przebudowę motocykla Harley-Davidson Street 750.

W konkursie „Bitwa Królów” (The Battle of the Kings), uczestniczyli pracownicy autoryzowanych salonów dealerskich, którzy zademonstrowali swoje zdolności przy customizacji (przebudowie w zakresie stylizacji i tuningu na potrzeby indywidualnego użytkownika) motocykla Street 750, będącego najnowszym produktem Harley-Davidson. Polskę w konkursie reprezentowało 6 dealerów.

W konkursie wykorzystano internetowy system głosowania – 1 osoba mogła zagłosować tylko na 1 motocykl.

Wyniki głosowania w konkursie CEE (Europa Środkowo-Wschodnia):

1 miejsce i tytuł „Custom King” – Harley-Davidson Praha

2 miejsce – Harley-Davidson Budapest

3 miejsce – Harley-Davidson Warszawa (LIBERATOR)

 

Wyróżnienie dziennikarzy – HD Budapest

Wyróżnienie H-D CEE – HD Hradec Kralove

Wyniki głosowania w Polsce:

Advertisement

1 miejsce – Harley-Davidson Warszawa (LIBERATOR)

2 miejsce – Harley-Davidson Kraków (DRAGON)

3 miejsce – Harley-Davidson Poznań (V-FORCE)

Zwycięzca z naszego regionu – motocykl oraz salon dealerski, w którym powstał – będzie teraz konkurował z innymi zwycięzcami konkursów regionalnych i krajowych z całej Europy. Ich dzieła będzie można podziwiać na stronie http://www.h-d.com/customkings.

Podczas publicznego głosowania, w dniach 11-28 maja, zostanie wyłonionych 5 maszyn, które wezmą udział w wielkim finale na najważniejszym pokazie motocykli custom w Europie, „Wheels & Waves”, który odbędzie się w dniach 11-14 czerwca 2015 r. w Biarritz we Francji. Jury składające się z pracowników salonów dealerskich wybierze wtedy najlepszy custom Street 750 i podczas specjalnej ceremonii wręczy zwycięzcy prestiżową nagrodę „Europejskiego Króla Custom” (European Custom King).

„Jesteśmy podekscytowani odpowiedzią z naszej sieci dealerskiej w całej Europie i zaangażowaniem dealerów w konkursie „Bitwa Królów” – powiedział Mike Johnstone, Dyrektor Marketingu Harley-Davidson EMEA – „Harley-Davidson jest synonimem stylizacji custom, a konkurs ten podkreśla kreatywność i indywidualność naszych dealerów.

Aby uzyskać więcej informacji i oddać głos w europejskiej rundzie Bitwy Królów, odwiedź http://www.h-d.com/customkings.

KOMENTARZE

Advertisement