fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zakończył się trwający od lutego konkurs na najlepszą stylizację modelu Street 750. Na trzecim miejscu znalazł się polski akcent!

W konkursie ”Bitwa Królów„ (The Battle of the Kings) uczestniczyli pracownicy autoryzowanych salonów dealerskich z całej Europy, którzy zademonstrowali swoje zdolności przy customizacji motocykla Street 750 będącego najnowszym produktem Harley-Davidson.

”Model Street to idealny motocykl do customizacji i jest on już personalizowany przez wielu właścicieli, którzy postrzegają go jako idealną bazę do uzupełnienia o własne elementy„, powiedział Mike Johnstone, Dyrektor Marketingu firmy Harley-Davidson w regionie EMEA.

Najlepszym okazał się projekt dealer z Pragi. Drugie miejsce zdobyła maszyna przerobiona przez salon Harley-Davidson z Budapesztu. Ten motocykl otrzymał też specjalną nagrodę dziennikarzy. Podium dopełnił natomiast motocykl polskiego projektu, stworzony przez Harley-Davidson Liberator z Warszawy!

Advertisement

Mamy dla was obszerną galerię z wręczenia nagród oraz oczywiście zdjęcia wszystkich maszyn. Zapraszamy do oglądania. Być może znajdziecie inspirację do przerobienie własnego motocykla!

KOMENTARZE