fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dealerzy Harley-Davidson z całej Europy biorą udział w walce o tytuł mistrza stylizacji custom w konkursie na najlepszą przebudowę najnowszego motocykla Harley-Davidson, modelu Street 750. Mamy dla Was zdjęcia niektórych wyjątkowych maszyn!

W konkursie ”Bitwa Królów„ (The Battle of the Kings), trwającym od lutego do czerwca 2015 r., uczestniczą pracownicy autoryzowanych salonów dealerskich z całej Europy, którzy zademonstrują swoje zdolności przy customizacji (przebudowie w zakresie stylizacji i tuningu na potrzeby indywidualnego użytkownika) motocykla Street 750 będącego najnowszym produktem Harley-Davidson. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch etapach: pierwszym będą zawody o tytuł ”Króla Custom„ rozgrywane w poszczególnych krajach i regionach, a następnie odbędą się zawody, w których bezpośrednio współzawodniczyć będą zwycięzcy pierwszego etapu i które zakończone zostaną wręczeniem prestiżowej nagrody podczas festiwalu ”Wheels & Waves„ w Biarritz we Francji w czerwcu 2015 r.

Polskę w konkursie regionalnym Europy Środkowo-Wschodniej reprezentuje 6 dealerów.

Nowy model Street 750, który już zdobył ogromną popularność wśród młodszej generacji fanów motocykli, jest idealną bazą do zaprezentowania umiejętności pracowników sieci dealerskiej w zakresie personalizacji i stylizacji custom.

”Model Street to idealny motocykl do customizacji i jest on już personalizowany przez wielu właścicieli, którzy postrzegają go jako idealną bazę do uzupełnienia o własne elementy„, powiedział Mike Johnstone, Dyrektor Marketingu firmy Harley-Davidson w regionie EMEA.

”Dzięki zaangażowaniu sieci dealerskiej w ten konkurs, na pewno zobaczymy fantastyczne dzieła sztuki custom. W każdym salonie dealerskim Harley-Davidson nasi utalentowani technicy są z całą pewnością ”królami custom„, to znaczy ekspertami w zakresie wszystkich aspektów personalizacji i stylizacji. Żadna inna marka nie ma tak długiej i bogatej historii customizacji, takiej sieci ekspertów w tej dziedzinie, ani takiej gamy części i akcesoriów przeznaczonych specjalnie do tego celu„, powiedział Johnstone.


REKLAMAREKLAMA


Street 750 jest najnowszym modelem w rodzinie motocykli Harley-Davidson Dark Custom, a dzięki swojej konstrukcji jest łatwy do przebudowy i dostosowania do preferencji użytkowników. Model ten, napędzany nowym, chłodzonym cieczą silnikiem V-twin, jest najlżejszym, najbardziej dynamicznym i najtańszym motocyklem w ofercie Harley-Davidson, jednak zachował on wszystkie atrybuty indywidualności, buntu i wolności typowe dla motocykli tej marki.

Dark Custom to współczesna undergroundowa twarz Harley-Davidson, charakteryzująca się surowym minimalizmem i stylem inspirowanym modą retro. Motocykle Dark Custom są malowane na kolory matowe, posiadają wiele czarnych elementów oraz wyróżniają się atrakcyjną ceną przyciągającą nowych klientów marki.

Przebudowane motocykle Street 750 uczestniczące w konkursie regionalnym Europy Środkowo-Wschodniej są już gotowe i można je podziwiać online. Informacje o konkursie można znaleźć na stronie www.harley-davidson.pl. Na tym etapie konkursu zostanie wykorzystany internetowy system głosowania, który umożliwi wybór zwycięzców. Konkurs regionalny trwa do 24 kwietnia 2015. Wybrane w ten sposób motocykle oraz salony dealerskie, w których powstały, będą konkurować ze sobą bezpośrednio na najważniejszym pokazie motocykli w Europie, ”Wheels & Waves„, który odbędzie się w dniach 11-14 czerwca 2015 r. w Biarritz we Francji. Jury składające się z pracowników salonów dealerskich wybierze wtedy najlepszy custom Street 750 i podczas specjalnej ceremonii wręczy zwycięzcy prestiżową nagrodę ”Król Custom„.

KOMENTARZE


REKLAMA