fbpx
A password will be e-mailed to you.

W drugi marcowy weekend, a więc jeszcze zimą, odbędzie się w Sosnowcu I halowy zlot motocyklowy połączony z targami motocyklowymi ?Kocham dwa kółka?.

„Kocham dwa kółka” to w zamyśle organizatorów pierwsza tego typu ogólnopolska impreza inaugurująca sezon motocyklowy 2014. Firma Sens organizator Auto Moto Show wraz z Expo Silesia zapowiada wiele atrakcji. Przewidziano m.in. spotkania ze sportowcami motocyklistami. Swoją obecność zapowiedział Kuba Przygoński. Będą również pokazy stuntu oraz konkursy sprawnościowe ”Policja kontra reszta świata„.

Miejsce imprezy – hala EXPO SILESIA w Sosnowcu (jedna z największych w Polsce o powierzchni 13 500 metrów kwadratowych) , z profesjonalnym zapleczem i dużymi parkingami nadaje się do tego celu idealnie.

Impreza rozpocznie się 8 marca o godz. 10.20 paradą motocyklową na trasie Expo-Katowice-Expo. Potem zaś będzie można zwiedzać targi lub uczestniczyć w konkursach, przyglądać się pokazom, brać udział w spotkaniach ze sportowcami, kibicować wyborom Miss Moto 2014, a na koniec dnia wysłuchać koncertu. 9 marca znów podobne atrakcje plus szkolenie, jak udzielić pierwszej pomocy motocykliście w razie wypadku.

Jednodniowy bilet dla zwiedzających kosztuje 15 zł (ulgowy 10 zł). Przy zakupie biletu w drugim dniu imprezy, za okazaniem biletu z pierwszego dnia zapłacimy 10 zł (za ulgowy 8 zł). Bezpłatny parking dla motocyklistów. Uczestnicy zlotu (zarówno kierowca, jak i pasażer) za dwudniową wejściówkę zapłacą 49 zł (w cenę wliczono napoje, drinki i posiłki z grilla). Jeśli ktoś zechce uczestniczyć w imprezie motocyklowej VIP w klubie Inferno, zapłaci 69 zł. Cena za nocleg w hotelu będzie uzależniona od liczby chętnych.

To co? Jedziemy do Sosnowca?

KOMENTARZE