fbpx
A password will be e-mailed to you.

W swojej nowej autobiografii zawodnik stwierdził, że nie chce uczestniczyć w przyszłorocznych wyścigach IOMTT oraz w North West 200.

Niedawno ukazała się książka ”When You Dead, You Dead„, czyli autobiografia Guya Martina. Czytamy w niej między innymi, że kierowca nie chce wystartować w kolejnym wyścigu na Isle of Man TT. Oprócz tych zmagań w przyszłym roku chce także zrezygnować z udziału w North West 200. Ten ostatni wyścig już kilkakrotnie był krytykowany przez zawodnika i wyraźnie dawał on do zrozumienia, że te zmagania są dla niego po prostu nudne.

Zamiast uczestniczyć w wyżej wymienionych wyścigach Guy chciałby między innymi pościgać się na rowerze oraz uczestniczyć w pozostałych zawodach, w których brał udział do tej pory.

Przypomnijmy, że Guy miał w tym roku kolejny, poważny wypadek. Być może jest to jeden z powodów, dla których Martin nie jest zbyt chętny by wracać na motocykl. Z drugiej strony kierowca zapewnił, że nie wyklucza swojego startu na TT w 2017 roku.

Niektórzy twierdzą, że to co robi obecnie Martin może być wstępem do rychłego komunikatu o zakończeniu kariery sportowej.

Oczywiście na razie nie są to oficjalne informacje, a jedynie ”życzenia„ Guya Martina. Nic bowiem nie zostało jeszcze ustalone z TAS Racing i wydaje się, że zespół nie będzie zadowolony z odpuszczenia sobie dwóch największych wyścigów drogowych.

KOMENTARZE