fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wrzesień to jeden z tych miesięcy, w których wielu z nas poszukuje wszelkiego rodzaju imprez oraz miejsc, w które warto się udać, aby z hukiem i należytą pompą pożegnać okres urlopowy i naładować baterie przed nadchodzącą jesienią. W związku z tym mamy dla Was doskonałą propozycję: GT Festival 2020. Warto tam być!

Impreza odbędzie się w terminie 12-13 września 2020 na terenie całej Wisły, a samo miasto stanie się w tych dniach motoryzacyjną stolicą naszego kraju. Na dziewięciu strefach spotkają się wystawcy z całego kraju, wśród nich nie zabraknie motocykli, pojazdów tuningowych, auto przygotowanych do driftu, rally sprintu czy offroadu. Dodatkowo na odwiedzających będą czekać pojazdy militarne i zabytkowe. Jak widzicie szykuje się gruba impreza.


Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski oraz Burmistrz Wisły Tomasz Bujok.


A jeśli interesujesz się autami rajdowymi, to docenisz fakt, że podczas GT Festival, będziesz mieć okazję przejechać się na prawym fotelu samochodu rajdowego z licencjonowanym kierowcą rajdowym. W tracie imprezy nie zabraknie również konkursów i wypasionych nagród: główną zdobyczą będzie samochód rajdowych wraz ze sponsoringiem i serwisem rajdowym dla czterech startów w spotkaniach KJS!

Plan imprezy:

Więcej szczegółów oraz na fb organizatora
 
KOMENTARZE