fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tegoroczne zmagania kierowców BMW odbędą się w znanej z przepięknych krajobrazów osadzie Śnieżka, tuż obok Łomnicy u podnóża Karkonoszy. Do dyspozycji Gości będzie kryty basen, kilka saun, 2 restauracje oraz chata ze sprzętem do grillowania. Motocykliści będą mieli do wyboru różne pokoje i apartamenty z bezpłatnym WiFi, łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do […]

Tegoroczne zmagania kierowców BMW odbędą się w znanej z przepięknych krajobrazów osadzie Śnieżka, tuż obok Łomnicy u podnóża Karkonoszy. Do dyspozycji Gości będzie kryty basen, kilka saun, 2 restauracje oraz chata ze sprzętem do grillowania. Motocykliści będą mieli do wyboru różne pokoje i apartamenty z bezpłatnym WiFi, łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów, telewizorem z płaskim ekranem oraz czajnikiem elektrycznym.

Trasę zaplanował Rafał Marton!

Na chętnych przeżyć i sprawdzenia swoich umiejętności czekać będą trzy niesamowite trasy !!! W tym roku zarówno trasy jak i roadbooka przygotował dla Was Rafał Marton – jeden z najlepszych polskich pilotów rajdowych. Rafał zza prawego fotela samochodu brał udział w rajdzie Dakar – pilotował min. Adama Małysza. Zdobył tytuł mistrza Polski oraz był wielokrotnym uczestnikiem Rajdu Dakar. Prywatnie jest fanem motocykli BMW i sam jeździ!

KOMENTARZE