fbpx
A password will be e-mailed to you.

Platforma badająca opinie klientów na temat sklepów internetowych Opineo.pl zaprezentowała tegoroczne najnowsze wyniki swojego rankingu. W kategorii motoryzacja, po raz drugi z rzędu zwyciężył internetowy sklep z częściami i akcesoriami motocyklowymi Gmoto.pl.

 
Także i tym razem, sklep internetowy z Łańcuta okazał się wyraźnie lepszy od konkurentów. W punktacji Opineo Gmoto.pl otrzymał notę 12.88 punktów, co o prawie 6 pokonało wicelidera tej kategorii. Prócz wysokich ocen, duże znaczenie miała tu popularność lidera. Ogólna liczba opinii branych pod uwagę przez Opineo przekroczyła 30 tysięcy, a w samym roku 2019 lider rankingu otrzymał ich już ponad 8 tysięcy. Obie te liczby okazały się tym razem większe, niż suma opinii portali z miejsc 2-5 w rankingu.

Wszystko pod jednym dachem

Sama platforma Opineo jednoznacznie komentuje wysoki wynik Gmoto.pl. Jej uwagę zwraca przede wszystkim bogaty asortyment sklepu. Obecnie Gmoto.pl oferuje ponad 90 tysięcy produktów, przez co części i akcesoriów dla swojego motocykla znajdą tu posiadacze historycznych i zabytkowych jednośladów przeszło 100 różnych producentów. Prócz asortymentu, znacząca jest także duża wygoda zakupów, która umożliwia dobór części do konkretnego, wybranego modelu jednośladu.
 
Portal Gmoto.pl nie po raz pierwszy znalazł się w czołówce rankingu. Także w ubiegłym roku było to pierwsze miejsce, w rankingu z roku 2017 był natomiast jego wiceliderem.
KOMENTARZE