fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ranking Opineo już od dobrych paru lat ocenia poziom usług oferowanych przez najróżniejsze sklepy internetowe. Ku uciesze fanów jednośladów, na czele rankingu 2018 w branży motoryzacyjnej pojawiła się firma skierowana właśnie w ich stronę: Gmoto.pl.

W najnowszym rankingu lider wręcz zdeklasował konkurencję. W punktacji Opineo, Gmoto.pl uzyskało prawie 10.9 jednostki, czyli o prawie 4 więcej, niż tegoroczny wicelider. Kolejne sklepy uzyskały wynik już poniżej 6 punktów, a więc niemal o połowę niższy, niż zwycięzca rankingu.

Planowane działania

Dla samego Opineo, wynik Gmoto.pl nie jest jednak zaskoczeniem. Firma już od kilku lat regularnie podnosiła swój poziom, w ubiegłym roku stając się wiceliderem rankingu. Opineo wyraziła to zresztą wprost w swoim komentarzu, stwierdzając:

„Nie mogło być inaczej. Jeśli sklep w każdej kolejnej edycji rankingu Opineo.pl pnie się w górę, a w poprzedniej był wiceliderem, pierwsze miejsce jest naturalną konsekwencją jego rozwoju”.

W swoim komentarzu Opineo podkreśliło nie tylko poziom usług oferowanych miłośnikom jednośladów, a także ilość opinii wystawionych Gmoto.pl. A tych w 2018 roku na Opineo było więcej, niż dla trzech kolejnych portali razem wziętych (!), co wyraźnie wpłynęło na ostateczny wynik sklepu w rankingu:

„Miłośnicy jednośladów w Gmoto.pl znajdą wszystko, czego potrzeba im do szczęścia. A miarą tego szczęścia są liczba i jakość wystawionych opinii”.

Ranking podzielony na branże znajduje się na stronie: ranking Opineo 2018
Sklep Gmoto: www.gmoto.pl

>> Przejdź do sklepu <<
KOMENTARZE