fbpx
A password will be e-mailed to you.

Chcecie, aby Wasze dzieci rozpoczęły przygodę z dwoma kółkami, ale nie chcecie od razu wsadzać ich na pitbike’a? Z pomocą przychodzi GASGAS, prezentując małe, elektryczne rowery biegowe – w sam raz dla najmłodszych i tych nieco starszych!

Zbliżające się wielkimi krokami uroczystości komunijne oraz Dzień Dziecka sprawiają, że dorośli poszukują gadżetów, które idealnie sprawdzą się jako prezent. Każdy wie, jak ważne dla dzieci jest rozwijanie różnych umiejętności motorycznych w tak młodym wieku. Dlatego warto podarować im coś, co zapewni im świetną zabawę na świeżym powietrzu. Taka właśnie jest nowa propozycja od GASGAS.

We współpracy z liderem w dziedzinie elektrycznych rowerów biegowych Stacyc, ludzie z GASGAS stworzyli dwa zupełnie nowe elektryczne rowery Factory Replica. Dostępne są one w dwóch wariantach – 12eDrive oraz 16eDrive. Każdy z nich posiada trzy tryby mocy oraz regulowaną wysokość siedziska. Dzięki temu każde dziecko do ósmego roku życia będzie mogło w bezpieczny sposób czerpać radość z jazdy rowerami GASGAS.

Rowery Factory Replica sprawdzą się zarówno u tych dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z jednośladem, jak i tych bardziej doświadczonych., którzy przekraczają kolejne granice na torze. Dla nowicjuszy idealnie sprawdzi się model 12eDrive. 12-calowe koła i niskie, regulowane 13-calowe siedzisko ułatwi naukę podstaw odpychania, toczenia i łapania równowagi. Factory Replica 12eDrive jest wyposażony w wysokowydajny bezszczotkowy silnik, który osiąga maksymalnie 20 km/h.

Model 16eDrive to propozycja dla wyższych i bardziej doświadczonych dzieci. 16-calowe koła i siedzisko o wysokości 17 cali pozwala poruszać się pewnie po każdym terenie. Akumulator umożliwia 60 minut nieustannej zabawy. Dzięki superszybkiemu ładowaniu możemy więc zafundować dziecku cały dzień atrakcji. Z elektrycznymi rowerami biegowymi GASGAS dzieci mogą nauczyć się bezpiecznie używać gazu i hamulca. W ten sposób szybko nauczą się koordynacji ręka-oko oraz równowagi, co jest niezmiernie ważne dla prawidłowego rozwoju.

Jeśli Twoje dzieci opanowały już podstawy, to śmiało mogą przerzucić się na kolejny model – GASGAS MC-E 5. Model ten oferuje sześć trybów mocy oraz regulowaną wysokość siodełka.

Wygoda i bezpieczeństwo to jednak nie wszystko. Do każdego roweru producent dorzuca też… komplet naklejek. Dzięki temu fani Justina Barcii będą mogli z dumą eksponować numer #51. Dla miłośników talentu legendy enduro, Taddy’ego Błażusiaka przygotowano naklejki z jego numerem #111. Nie zapomniano także o przyszłych mistrzach, którzy mogą wybrać naklejkę z numerem #1.

Elektryczne rowery biegowe GASGAS Factory Replica będą dostępne w sprzedaży od czerwca zarówno u lokalnych dealerów, jak i w sklepie online.

KOMENTARZE