fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tadeusz Błażusiak – to jedno z największych nazwisk w świecie motocyklowego off-roadu, prawdziwa legenda Hard Enduro i po prostu gość, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Teraz, dzięki najnowszemu odcinkowi serii wywiadów GASGAS-a, możemy jeszcze lepiej poznać Taddy’ego.

Choć karierę rozpoczynał od trialu, prawdziwe sukcesy zaczął osiągać po przesiadce na hard enduro. Po wielu latach startów, Taddy Błażusiak jest sześciokrotnym mistrzem świata SuperEnduro, pięciokrotnym w AMA Endurocrossie, a poza czterema złotymi medalami na igrzyskach sportów ekstremalnych X-Games, ma na koncie jeszcze triumfy w najtrudniejszych zawodach Hard Enduro na świecie. Nic więc dziwnego, że w motorsportowym off-roadzie uchodzi po prostu za Legendę.

Advertisement

To właśnie Taddy jest bohaterem najnowszego odcinka z nowej serii wideo „GASGAS Dirt”. Dzięki nim otrzymujemy wejście za kulisy i możemy jeszcze lepiej poznać zawodników i ambasadorów GASGAS Factory Racing. W każdym z odcinków bohaterowie niezwykle szczerze opowiadają o swoich niesamowitych, życiowych przygodach. Nowe odcinki co dwa tygodnie znajdziecie na kanale GASGAS na Youtube.

Dzięki swojej osobowości, Taddy jest niezwykle naturalny przed kamerami, nawet w obliczu najtrudniejszych pytań. Polski as enduro podczas tego niezwykłego, ponad półgodzinnego wywiadu był szczery do bólu i ze szczegółami odpowiadał na wszystkie pytania.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na wywiad z legendą Taddym Błażusiakiem. Ta rozmowa to absolutny „must see” tej jesieni!

KOMENTARZE