fbpx
A password will be e-mailed to you.

Niedawno informowaliśmy Was o uratowaniu Gas Gasa od bankructwa. Teraz docierają do nas kolejne plotki o przyszłych motocyklach marki.

Firma Torrot, która jest nowym właścicielem Gas Gasa już zapowiedziała duże inwestycje finansowe w czerwone jednoślady. Oczywiście na pierwszy plan wysuwają się maszyny trialowe, z których zasłynął Gas Gas. W planach jest jednak też linia motocykli enduro. Na razie nie wiadomo dokładnie kiedy zostaną one przedstawione, ale Torrot planuje szybko wznowić produkcje części, rozpędzić segment trial i jednocześnie pracować nad nowymi modelami.

Co ciekawe oprócz ”tradycyjnych„ jednośladów mówi się też o motocyklu elektrycznym sygnowanym przez Gas Gasa. Nie ma się co temu dziwić. Tego typu maszyny pojawiają się w ofertach konkurencji. Należy też pamiętać, że jedną z głównych gałęzi działalności Torrota jest właśnie produkcja elektrycznych rowerów. Mają więc pewne doświadczenie w tym segmencie rynku.

Podano też informację, że dział R&D Gas Gasa będzie operował z głównej siedziby Torrota. Same motocykle jednak będą nadal produkowane w fabryce w Hiszpanii.

KOMENTARZE