fbpx
A password will be e-mailed to you.

Garmin przedstawił zūmo XT –nawigację motocyklową do jazdy w każdym terenie. Przystosowany do używania w rękawicach ekran dotykowy zūmo XT ma jasny i wyraźny 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD. Zaprojektowany, aby wytrzymać najbardziej wymagające warunki pogodowe i nierówny teren, zūmo XT jest odporny na deszcz oraz zgodny amerykańskim standardem militarnym 810G w zakresie upadków.

Motocykliści docenią również wszechstronność zūmo XT, w którym za pomocą jednego przycisku można łatwo przełączać widok trasy pomiędzy się pomiędzy mapami ulicznymi i topograficznymi oraz zdjęciami satelitarnymi BirdsEye.

Bardziej widoczna w słoneczne dni

 – niezależnie od pogody i ukształtowania terenu, nawigacja poprowadzić Cię przez każdą drogę, którą wybierzesz. Dzięki nowemu, większemu wyświetlaczowi z imponującym, bardzo jasnym ekranem dotykowym, motocykliści mogą komfortowo korzystać z nawigacji nawet w słoneczne dni. Możliwość zamontowania nawigacji pionowo lub poziomo pozwala uzyskać preferowany podgląd dalszej trasy.

– powiedział Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Garmin zūmo® XT
Zūmo XT ma pełen pakiet funkcji, począwszy od nowych opcji Garmin Adventurous RoutingTM, które wyszukują najciekawsze i najbardziej malownicze trasy w okolicy. Poszukiwaczom przygód, nawigacja oferuje nie tylko wskazówki głosowe, ale też dostęp do map topograficznych, które pomagają odkrywać nowe miejsca. Garmin ExploreTM pomaga natomiast w łatwym planowaniu podróży, wraz z trasami dojazdowymi, ścieżkami i punktami orientacyjnymi – trasę można ustawić zarówno z poziomu zūmo XT, jak i telefonu3 lub komputera. Dodatkowo, podgląd trasy można uzupełnić o wysokiej jakości obrazy satelitarne Birdseye, dostępne do pobrania bez wymaganej subskrypcji.

zūmo XT, oferuje także dostęp od informacji o atrakcjach w okolicy z serwisu iOverlander, rankingów TripAdvisorTM i treści FoursquareTM.

Garmin zūmo® XT. Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dodatkowo, bezpłatna aplikacja Garmin DriveTM umożliwia łatwe dzielenie się zapisem pokonanej trasy, a także bezprzewodowy import zaplanowanych tras i plików GPX do zūmo XT. Dzięki sparowaniu nawigacji z telefonem, zūmo XT będzie wyświetlać nie tylko powiadomienia, ale też informacje o bieżącym ruchu, prognozę pogody czy ceny paliwa.

Garmin zūmo® XT

Stworzony z myślą o wygodzie, zūmo XT oferuje szereg funkcji bezpieczeństwa m.in. rozmowy w trybie głośnomówiącym via BluetoothTM, alarmy o potencjalnych zagrożeniach oraz automatyczne wiadomości o nagłych zdarzeniach wysyłane do bliskich osób. Urządzenie można sparować także z komunikatorem satelitarnym Garmin in Reach, który umożliwia dwukierunkową wymianę wiadomości tekstowych, udostępnianie lokalizacji i nadanie sygnału SOS z dowolnego miejsca na świecie. Łączność z Bluetooth umożliwia także odtwarzanie plików MP3 zapisanych w nawigacji lub sterowanie muzyką stremowaną z telefonu. Wbudowany moduł Wi-Fi® pozwala na wygodną aktualizację map i oprogramowania bez konieczności korzystania z komputera. Urządzenie można podłączyć urządzenie do stałego zasilania lub korzystać z baterii o wydłużonej żywotności baterii, która pozwala na pracę do 6 godzin (do 3,5 godziny przy ustawieniu jasności wyświetlacza na 100%).

Nawigacja zūmo XT będzie dostępna od marca w sugerowanej cenie detalicznej 499.99€. Więcej informacji na stronie garmin.com/zumo.

KOMENTARZE